Yükleniyor...

Under Armour Gece Koşuları



Under Armour Gece Koşuları

İlk kez 21 Aralık 2013’te Longest Night ile başlayan Gece Koşuları artık yılın farklı zamanlarında farklı rotalarda sizi bekliyor!
Her biri birbirinden farklı mesafelerde ve coğrafi koşullarda gerçekleşecek yarışların en büyük amacı gece koşmanın keyfine varmak ve size festival havasında bir spor deneyimi yaşatmak.
Işıl ışıl, eğlenceli ve spor ile taçlandırılmış “Under Armour Gece Koşuları ” tüm yılın en unutulmaz koşu deneyimleri olacak!

Under Armour Gece Koşuları
18 Mart Belgrad – 6K / 12K
18 Haziran Caddebostan – 5K
9 Eylül Belgrad – 6K / 12K

 

BELGRAD / 18 MART

Kategori

Yarış, Belgrad Ormanı Neşet Suyu koşu parkurunda gerçekleştirilecektir.

6K
Parkur Süresi: 1 saat
Bu kategoride sporcular etabı bir tur dönerek finish noktasına ulaşacaktır.
6K koşusu için “yaş” kategorisinde tasnif yapılmayacaktır. Kadın ve erkek olmak üzere 2 kategoride genel değerlendirme yapılacaktır.

12K
Parkur Süresi: 2 saat
Bu kategoride sporcular parkuru iki tur dönerek finish noktasına ulaşacaktır.
12K koşusu için “yaş” kategorisinde tasnif yapılmayacaktır. Kadın ve erkek olmak üzere 2 kategoride genel değerlendirme yapılacaktır.

Yarış Programı

18 Mart 2017, Cumartesi
19:00 - 24:00 Stand etkinlikleri
19.00 – 21.00 Yarış kitleri ve çip teslimi
21.00 Brifing
22.00 START
24:00 Ödül Töreni

Parkur

Belgrad gece koşusu, Belgrad Ormanı Neşet Suyu koşu parkurunda 6K ve 12K olmak üzere iki kategoride koşulur. Parkur stabil orman içi yoludur.

Ulaşım

Etkinlik Belgrad Ormanı Neşet Suyu Mesire Alanı / Koşu Parkuru'nda gerçekleştirilecektir.

Google üzerinden görüntülemek için tıklayınız.

Etkinlik akşamı saat 19:30'da Hacıosman Metro durağından etkinlik alanına transfer hizmetimiz olacaktır. Transfer hizmetinden yararlanmak isteyen katılımcıların aşağıdaki formu doldurması gerekmektedir.
https://goo.gl/forms/JGfCItgd9TLAgiK82

Dönüş transferleri 00:30'da etkinlik alanından Zincirlikuyu Metrobüs Durağı noktasına gerçekleştirilecektir. Yalnızca formu dolduran katılımcılar transfer hizmetinden yararlanabilecektir.

CADDEBOSTAN / 18 HAZİRAN

Kategori

5K
Ramazan'da da spora devam!
Under Armour Gece Koşuları serisinde, 18 Haziran'da Caddebostan'da buluşuyor, iftar sonrası gecenin keyfine varıyoruz.

Parkur Süresi: 1 saat
5K koşusu için “yaş” kategorisinde tasnif yapılmayacaktır. Kadın ve erkek olmak üzere 2 kategoride genel değerlendirme yapılacaktır.

Yarış Programı

18 Haziran 2017, Pazar
19:00 - 24:00 Stand etkinlikleri
19.00 – 21.00 Yarış kitleri ve çip teslimi
21.00 Brifing
22.00 START
23:00 Ödül Töreni

Parkur

Yarış Caddebostan sahil şeridinde, stabil zeminde gerçekleşecektir.

Ulaşım

Kadıköy'den toplu taşıma ile Caddebostan'a ulaşabilirsiniz.

Kayıtlı Katılımcılar

BELGRAD / 9 Eylül

Kategori

Yarış, Belgrad Ormanı Neşet Suyu koşu parkurunda gerçekleştirilecektir.

6K
Parkur Süresi: 1 saat
Bu kategoride sporcular etabı bir tur dönerek finish noktasına ulaşacaktır.
6K koşusu için “yaş” kategorisinde tasnif yapılmayacaktır. Kadın ve erkek olmak üzere 2 kategoride genel değerlendirme yapılacaktır.

12K
Parkur Süresi: 2 saat
Bu kategoride sporcular parkuru iki tur dönerek finish noktasına ulaşacaktır.
12K koşusu için “yaş” kategorisinde tasnif yapılmayacaktır. Kadın ve erkek olmak üzere 2 kategoride genel değerlendirme yapılacaktır.

Yarış Programı

9 Eylül 2017, Cumartesi
19:00 - 24:00 Stand etkinlikleri
19.00 – 21.00 Yarış kitleri ve çip teslimi
21.00 Brifing
22.00 START
24:00 Ödül Töreni

Parkur

Belgrad gece koşusu, Belgrad Ormanı Neşet Suyu koşu parkurunda 6K ve 12K olmak üzere iki kategoride koşulur. Parkur stabil orman içi yoludur.

Ulaşım

Etkinlik Belgrad Ormanı Neşet Suyu Mesire Alanı / Koşu Parkuru'nda gerçekleştirilecektir.

Google üzerinden görüntülemek için tıklayınız.

Etkinlik akşamı saat 19:30'da Hacıosman Metro durağından etkinlik alanına transfer hizmetimiz olacaktır. Transfer hizmetinden yararlanmak isteyen katılımcıların aşağıdaki formu doldurması gerekmektedir.
https://goo.gl/forms/JGfCItgd9TLAgiK82

Dönüş transferleri 00:30'da etkinlik alanından Zincirlikuyu Metrobüs Durağı noktasına gerçekleştirilecektir. Yalnızca formu dolduran katılımcılar transfer hizmetinden yararlanabilecektir.

Kurallar & Genel Bilgiler

Yarışa katılabilmek için 18 yaşını tamamlamış olmak gerekir. 18 yaşının altındaki katılımcılar eşlik eden (koşucu olarak) ebeveynlerinin varlığında yarışa katılabilirler. 18 yaşın altındaki katılımcıların, kayıt esnasında, linkte yer alan Veli İzin Formunu doldurarak, yasal velilerine imzalatmaları ve organizasyon yetkililerine fakslamaları gerekmektedir. Formun aslı yarış başlangıç esnasında organizasyon görevlilerine teslim edilmelidir.

Katılımın gerçekleşebilmesi için, katılımcının başvuru bölümünden gerekli formu doldurması ve katılmak istediği kategoriye ait katılım ücretini yatırmış olması gerekir. Katılımcıların yarış boyunca üzerlerinde taşımakla yükümlü oldukları göğüs numaraları, yarış günü start noktasında kurulacak kayıt masasından dağıtılacaktır.

Organizasyon ekibi ve hakemler yarışın herhangi bir noktasında sporcunun sağlığı ile ilgili riskli bir durum görmesi halinde koşucuyu yarış dışı bırakma hakkına sahiptir.

Yarış öncesinde yapılacak kontrol sonrası, zorunlu malzeme listesinde belirtilen malzemelere sahip olmayan sporcular yarışa kabul edilmeyecektir.

Zorunlu malzemeleri bulundurmayan ya da yukarıda belirtilen kurallara uymayan ve herhangi bir sebeple, hakem kararıyla yarış dışı bırakılan sporculara ücret iadesi yapılmaz.

Kayıt yaptırmış olan sporcuların yarışa katılımları kendi sorumluluğundadır. Yarışa gelmeme durumunda ya da kayıt iptali talebinde katılım ücretleri iade edilmez.

Organizatör tarafından herhangi bir kategorinin iptal bilgisi verilmediği sürece kategoriye katılım sayısı ne olursa olsun yarış gerçekleştirilir. Katılım sayısının az olması nedeniyle ücret iadesi yapılmaz.

Kayıt & Başvuru
Kayıt işlemleri online olarak yapılır. Başvuru sekmesinde istenen bilgileri eksiksiz girerek ön kaydınızı oluşturabilir ve ödeme işlemlerini gerçekleştirerek kesin kaydınızı tamamlayabilirsiniz. Kaydınız tamamlandıktan sonra otomatik bir e-posta ile kayıt onayınız size ulaşacaktır. Otomatik onay maili ulaşmaması durumunda lütfen spam klasörünüzü kontrol ediniz ve organizasyon yetkililerini info@uzunetap.com adresinden bilgilendiriniz.
Kesin kaydı tamamlanmış olan katılımcılar “Kayıtlı Koşucular” listesinden isimlerini kontrol edebilirler.
Yarışmacılar, kitlerini Pazar günü yarış alanında kurulacak olan kit dağıtım alanından kimlik ibrazı ile alabilirler.

Mesuliyet ve Sigorta
Organizasyona katılımda mesuliyet katılımcılara aittir. Organizatör firma her türlü mesuliyetten muaftır. Buna kazalar, kayıp eşyalar ya da başka araç / gereçler de dâhildir. Katılım belgelerinin ulaşmasıyla tüm katılımcılar, kendilerinin ve ekip arkadaşlarının koşuya katılmalarında herhangi bir sağlık engelinin bulunmadığını kabul ederler.
Bununla birlikte TAF (Türkiye Atletizm Federasyonu) özel yol yarışları talimatı gereğince yarışmaya katılan tüm sporcular yarış süresi boyunca Federasyon tarafından sigortalanır. Sigorta bedelleri organizatör firma tarafından karşılanır.

Diskalifikasyon
Göğüs numarasının ve çipinin başka kişilere devredilmesi, diskalifiye nedenidir.
Yarış güzergâhından çıkılması veya güzergâhın değiştirilmesi yarışmacının diskalifiye edilmesine neden olur.

Katılım Ücretleri

Under Armour Gece Koşuları bir etkinlik için katılım ücreti 50 TL’dir.

Yarışmaya katılabilmek için katılımcının, başvuru bölümünde yer alan formu doldurması ve katılım ücretini yatırmış olması gerekmektedir. Katılım formundaki tüm bilgiler eksiksiz doldurulmalıdır. Katılımcıların yarış boyunca üzerlerinde taşımakla yükümlü oldukları göğüs numaraları, etkinlik günü kayıt masasından dağıtılacaktır.

Zorunlu Malzemeler

Her katılımcı aşağıda belirtilen malzemeleri yarış süresi boyunca yanında bulundurmakla yükümlüdür. Kayıt esnasında yapılacak malzeme kontrolü sırasında eksik malzemesi bulunan sporcuların yarışa katılmalarına izin verilmez.

Tüm katılımcılar için zorunlu malzemeler:
• Kafa lambası ve iki adet yedek pil
• Düdük
• Kontrol noktalarından verilecek suyun taşınabilmesi için küçük sırt ya da bel çantası.
• Yarış boyunca cep telefonunuzun yanınızda olması ve sürekli açık olması gerekmektedir.
Acil durumlarda size yarış öncesinde dağıtılacak telefon rehberinden görevli arkadaşlara ulaşabilirsiniz.

Öneriler & İpuçları

Etkinliğin gerçekleşeceği tarihteki hava ve coğrafi şartları göz önünde tutarak aşağıdaki malzemelerden uygun olanları yanınızda bulundurmanızda fayda vardır;

• Hafif bir yağmurluk
• Matara taşıma aparatı
• Küçük sırt ya da bel çantası
• Çok amaçlı kullanılabilir buff / bandana/ bere
• Yedek kıyafet

Yarış sonrası değiştirebilmek için katılımcıların yanlarında yedek kıyafet getirmesi önerilir. Bu malzemeler yarış esnasında organizasyon tarafından muhafaza edilecek ve finish noktasında teslim edilecektir.

Under Armour Gece Koşuları kimi zaman şehir içinde kimi zaman ise ormanlık arazilerde gerçekleştirilir. Hangi şartta olursa olsun parkuru kafa lambası ile koşmak zorunludur. Etkinliğe gelmeden once kafa lambanızın sorunsuz bir şekilde çalıştığından ve yeterli görüşü sağladığından emin olun.

Sağlıkla İlgili Öneriler
Solunum yolları ve kalp hastalıkları olanlar, yarışa katılmamalıdırlar.
Spor ayakkabınızı mutlaka çorapla giyiniz.
Yarış esnasında oluşan bir sağlık sorunu için yarışı terk ederek, control noktalarındaki ekiplerden ve sağlık görevlilerinden yardım isteyiniz.
Yeterli antrenman, kondisyon ve sağlık, başarılı bir koşu için şarttır. Bu konudaki mesuliyet katılımcıların kendilerine aittir.

Stand & Sponsorluk

Under Armour Gece Koşuları markaların ürün tanıtımlarını en etkili şekilde gerçekleştirebileceği, katılımcılar ve bölge insanıyla doğrudan iletişim kurabileceği birçok görünürlük alanı sunar.

2017’de ilk kez gerçekleşecek organizasyonda biribirinden keyifli sosyal aktiviteler ile sürekli canlı kalacak etkinlik alanında kurulacak standlarda ürün ve marka tanıtımlarınızı gerçekleştirebilir, sponsorluk işbirlikleri ile yerel ve ulusalararası basında etkili bir görünürlük sağlayabilirsiniz.

“Under Armour Gece Koşuları ” etkinlik alanında stand kurulum, işbirliği ve sponsorluk görüşmeleri için bize ulaşın!

İletişim:

Özge Doğan
(P): +90 212 229 10 40
(GSM): +90 533 308 27 56

Özgür Çelikkaya
(P): +90 212 229 10 40
(GSM): +90 555 631 34 61
Email: info@uzunetap.com

Sonuçlar

Belgrad - 9 Eylül 2017 | Sonuçlar
Caddebostan - 18 Haziran 2017 | Sonuçlar
Belgrad - 18 Mart 2017 | 6K Erkekler
Pos Bib# Athlete 3.1 km Gun Time Pace
1 6001 Agit Salman 0:12:41 0:23:09 3:58
2 6002 Ahmet Kerem Yıldız 0:12:37 0:23:10 3:59
3 6072 Murat Erkale 0:12:37 0:23:26 4:02
4 6091 Selim Öz 0:12:41 0:24:13 4:10
5 6105 Umutcan Temiz 0:13:16 0:24:57 4:18
6 6016 Burak Yıgıt 0:12:51 0:24:57 4:18
7 6068 Mehmet Boztepe 0:14:02 0:25:53 4:27
8 6094 Sercan Sin 0:14:18 0:26:31 4:34
9 6065 Kudret Altak 0:15:04 0:27:25 4:43
10 6121 Arif Oruç Çakmak 0:15:03 0:27:42 4:45
11 6064 Koray Açar 0:14:51 0:27:51 4:47
12 6079 Ogultan Bestek 0:14:49 0:27:51 4:47
13 6030 Ediz Kuru 0:15:20 0:28:08 4:49
14 6008 Barış Özkaya 0:15:28 0:29:03 5:00
15 6115 Mert Sakallıoğlu 0:15:56 0:29:12 5:02
16 6034 Erdal Mahir Cüran 0:15:35 0:29:34 5:05
17 6088 Rasim Küçük 0:16:38 0:30:01 5:09
18 6080 Ogün Gülenç 0:16:14 0:30:26 5:14
19 6058 Hüseyin Alkış 0:14:42 0:31:01 5:21
20 6074 Mustafa Ozturk 0:17:41 0:33:32 5:46
21 6101 Taner Bestek 0:18:08 0:33:53 5:49
22 6023 Cemal Atik 0:17:53 0:34:06 5:52
23 6012 Berkay Okkan 0:19:16 0:34:22 5:53
24 6060 İbrahim Gökhan Ekşioğlu 0:20:05 0:34:47 5:58
25 6009 Baris Öztek 0:20:07 0:34:47 5:58
26 6046 Gökhan Topoğlu 0:19:32 0:35:54 6:08
27 6103 Turgut Bahadir Yalin 0:19:53 0:36:40 6:18
28 6100 Songül Güney 0:20:09 0:36:53 6:21
29 6022 Cem Tanrıkulu 0:20:10 0:37:16 6:24
30 6102 Turgay Benzet 0:18:52 0:37:16 6:24
31 6095 Serdar Çağlar 0:21:16 0:37:31 6:26
32 6083 Ömer Celep 0:19:07 0:37:55 6:30
33 6061 İlhan Özdemir 0:21:50 0:38:29 6:36
34 6104 Türker Uslu 0:21:50 0:38:30 6:37
35 6123 Murat Erol 0:22:46 0:38:49 6:39
36 6048 Görkem Engin 0:20:49 0:39:08 6:41
37 6015 Burak Eken 0:21:06 0:39:23 6:45
38 6122 Kaan Paköz 0:22:45 0:39:36 6:47
39 6082 Ozgun Kahraman 0:20:58 0:39:48 6:50
40 6109 Efe Lokmacı 0:20:58 0:39:48 6:49
41 6081 Orhan Ozan Eroğlu 0:21:19 0:41:07 7:04
42 6125 Ahmet Bulduk 0:23:06 0:42:50 7:21
43 6027 Cüneyt Etleç 0:22:27 0:43:46 7:31
44 6066 M. İlker Çınar 0:22:46 0:43:51 7:31
45 6036 Ergun Yalman 0:22:35 0:43:52 7:32
46 6052 Hasan Gürsaka 0:22:48 0:44:07 7:33
47 6073 Musa Köseli 0:26:34 0:47:07 8:03
48 6113 Gökhan bayrak 0:24:43 0:47:23 8:09
49 6112 Hasan Güder 0:25:35 0:50:07 8:35
50 6037 Ersin Kaya 0:23:42 0:50:20 8:40
51 6096 Serdar Dadaş 0:27:08 0:52:18 8:58
52 6013 Bilal Hayatsever 0:27:08 0:52:31 9:01
53 6026 Cüneyt Akyıldız 0:28:07 0:52:46 9:02
54 6019 Canberk Yılmaz 0:27:34 0:53:34 9:13
55 6018 Can Doğan 0:31:16 0:59:50 10:15
56 6116 Murat süngü 0:17:36 1:10:49 12:12
57 6129 Volkan Hacıfevzioğlu 0:39:24 1:22:29 14:09
Belgrad - 18 Mart 2017 | 6K Kadınlar
Pos Athlete 3.1 km Gun Time Pace
1 Itır Uysal 0:17:28 0:31:44 5:27
2 Göknur Çelik 0:17:46 0:32:55 5:39
3 Sabine grüb 0:18:51 0:33:06 5:39
4 Gülsen Koçak 0:18:18 0:33:08 5:41
5 Fetanet Özveren 0:17:36 0:33:19 5:44
6 Derya Erdim 0:19:28 0:34:22 5:54
7 Melisa Altunal 0:18:53 0:34:47 5:58
8 Nurcan Arıcan 0:18:42 0:35:16 6:04
9 Neslihan Gümüş 0:19:28 0:35:50 6:09
10 Emine Naz Tanoglu 0:19:01 0:36:27 6:15
11 Bilgin Uysal 0:19:51 0:36:29 6:15
12 Fatma Ovacık 0:21:16 0:36:31 6:15
13 Melis Çetin 0:19:52 0:36:39 6:18
14 Özgül Dizman 0:19:54 0:36:44 6:18
15 Serap Isiklar 0:19:54 0:36:45 6:18
16 Fatma Gizem Çallı 0:20:09 0:36:53 6:21
17 Kıvanç Yıldırım 0:20:38 0:37:05 6:21
18 Ferda Tuncman 0:20:12 0:37:17 6:24
19 Belin Aktaş 0:20:26 0:37:19 6:23
20 Nazile Bedel 0:21:15 0:37:30 6:26
21 Yasemin Dağ 0:20:41 0:39:01 6:42
22 Müge Mutlu 0:21:47 0:39:06 6:42
23 Songül Erkale 0:21:52 0:39:36 6:46
24 Özge Sönmezocak 0:21:38 0:39:47 6:48
25 Özlem Yaylaaltı 0:22:41 0:42:34 7:17
26 Şeyma Çetinkaya 0:23:06 0:42:50 7:21
27 Seren Göksel 0:22:57 0:43:34 7:28
28 Seda Zeliha Yavuz 0:22:30 0:43:34 7:29
29 Esra Etleç 0:22:27 0:43:42 7:30
30 Peren Emre Par 0:22:46 0:44:10 7:34
31 Ferda Pamuk 0:23:07 0:44:44 7:40
32 Gonca Dorukoğlu 0:24:22 0:44:44 7:42
33 Gizem Ece Doğan 0:24:22 0:45:13 7:44
34 Hande Kaymakçı Eroğlu 0:24:48 0:46:23 7:59
35 Simge Özgünay 0:25:35 0:46:48 8:01
36 ayşe Gizem Öztürk 0:25:24 0:47:02 8:06
37 Asuman Dinçer 0:25:50 0:47:48 8:14
38 Yasemin Emir 0:27:25 0:53:28 9:11
39 Billur Lokmacı 0:27:28 0:53:28 9:11
40 Sema Nur Ereren 0:27:33 0:53:31 9:12
41 Cansu Yılmaz 0:27:33 0:53:34 9:13
42 Cansu Çitak 0:27:35 0:54:48 9:26
43 Eflan Karpuzlar Kaya 0:27:35 0:54:48 9:25
44 Ece belet 0:28:19 0:54:50 9:23
45 Zeynep Şimşek 0:28:19 0:54:50 9:23
46 Gül Erenoğlu 0:38:12 1:12:27 12:26
47 Hande Bakır 0:38:23 1:14:23 12:48
Belgrad - 18 Mart 2017 | 12K Erkekler
Pos Bib# Athlete 3.1 km 5.7 km 8.7 km Gun Time Pace
1 4 Ali Can Andaç 0:12:59 0:24:54 0:38:43 0:50:23 4:24
2 51 Necdet Kökçü 0:13:35 0:25:01 0:38:48 0:50:28 4:24
3 5 Ali Karaaslan 0:13:43 0:25:10 0:39:08 0:50:36 4:24
4 75 Serkan Yıldız 0:13:29 0:25:17 0:39:19 0:50:55 4:27
5 18 Can Haliloğlu 0:13:56 0:25:48 0:40:00 0:52:10 4:33
6 43 Mehmet Güzel 0:13:23 0:25:45 0:40:30 0:52:38 4:36
7 19 Davut Hazar 0:14:38 0:26:30 0:40:54 0:52:59 4:37
8 71 Serdar Kurt 0:14:30 0:26:44 0:41:24 0:53:41 4:41
9 1 Abdullah İnanç Duman 0:14:30 0:26:44 0:41:23 0:53:41 4:41
10 32 Gürkan Açıkgöz 0:14:26 0:26:50 0:42:05 0:54:58 4:48
11 83 Yaşar Hazar 0:14:20 0:26:55 0:42:21 0:55:29 4:50
12 17 Can Erer 0:15:38 0:28:11 0:43:27 0:56:12 4:53
13 26 Ersin Yılmaz 0:14:22 0:26:37 0:42:55 0:56:27 4:56
14 78 Uğur Özdemir 0:15:06 0:28:23 0:44:43 0:57:24 5:00
15 36 İbrahim Halil Kızılelma 0:15:06 0:28:23 0:44:43 0:57:25 5:00
16 66 Selim Korkmaz 0:14:32 0:27:31 0:44:11 0:57:54 5:03
17 38 İlker Ecir 0:14:55 0:28:22 0:44:31 0:58:00 5:03
18 70 Sencer Goren 0:17:15 0:30:52 0:47:22 1:01:25 5:20
19 84 Yüksel Duman 0:16:57 0:30:55 0:47:28 1:01:26 5:21
20 80 Umut Yanılmaz 0:19:14 0:33:26 0:48:56 1:01:41 5:22
21 7 Alperen Çetin 0:16:53 0:31:16 0:48:54 1:03:20 5:32
22 50 Mustafa Yenen 0:17:02 0:31:24 0:50:12 1:04:47 5:39
23 73 Serhan Demirtaş 0:18:14 0:32:48 0:50:28 1:05:35 5:43
24 58 Ozan Hançer 0:17:39 0:32:39 0:51:18 1:07:15 5:51
25 37 İlker Batır 0:18:14 0:33:36 0:52:37 1:07:22 5:52
26 79 Ulas Gunay 0:18:48 0:34:17 0:53:05 1:07:33 5:54
27 81 Utkan Corbacioglu 0:18:43 0:33:57 0:52:40 1:07:37 5:53
28 27 Ertan Ali Belet 0:17:46 0:32:45 0:52:09 1:08:00 5:56
29 49 Mustafa Fatih Metin 0:17:09 0:32:21 0:52:10 1:08:14 5:57
30 74 Serkan Özcangiller 0:19:14 0:33:26 0:52:45 1:08:37 5:58
31 2 Adem Güneş 0:18:32 0:34:04 0:54:06 1:09:37 6:03
32 11 Bilal Onur Akbaş 0:18:31 0:34:04 0:54:06 1:09:37 6:03
33 16 Can Azizoğlu 0:17:35 0:33:01 0:53:57 1:11:00 6:12
34 29 Ferhat Gungor 0:20:36 0:36:43 0:56:02 1:11:53 6:15
35 25 Eray Berberoğlu 0:20:38 0:36:31 0:56:04 1:11:53 6:15
36 42 Mehmet Gökhan Kılınçkıran 0:20:39 0:36:44 0:56:04 1:11:54 6:15
37 3 Ahmet Berber 0:20:38 0:36:46 0:56:02 1:11:54 6:15
38 44 Mehmet Ulugergerli 0:18:47 0:35:04 0:55:45 1:13:32 6:24
39 33 Güven Kara 0:19:05 0:34:43 0:56:57 1:13:32 6:25
40 10 Bahadır İşseven 0:21:28 0:37:47 0:59:20 1:17:37 6:46
41 39 Levent Atalık 0:21:27 0:39:11 0:59:59 1:19:05 6:53
42 35 Hüsnü Köse 0:21:47 0:39:20 1:00:38 1:19:22 6:55
43 60 Önder Aydemir 0:20:16 0:38:39 1:00:50 1:19:32 6:57
44 55 Orkun Kızıltay 0:21:44 0:40:11 1:01:41 1:19:52 6:57
45 56 Osman Demirhan 0:20:45 0:38:56 1:01:14 1:20:06 6:59
46 24 Emrah Yetgin 0:22:22 0:42:12 1:06:47 1:29:23 7:48
47 9 Aytekin Gezici 0:24:56 0:46:46 1:13:17 1:38:00 8:33
48 76 Tolga Güldütuna 0:30:04 0:57:50 24:30:04

DQ 14 Bülent Solgun 0:31:43
24:31:43

DQ 6 Alper Serdar 0:22:26
24:22:26

DQ 41 Mehmet Bahadır Teke 0:22:16
24:22:16

DQ 40 Mahmut Özkarataşlıoğlu 0:19:06
24:19:06

DQ 31 Görkem Yılmaz 0:16:58
24:16:58

DNS 30 Ferit Keskin




DNS 34 Hakan Çakıroğlu




DNS 57 Osman Elmas




Belgrad - 18 Mart 2017 | 12K Kadınlar
Pos Bib# Athlete 3.1 km 5.7 km 8.7 km Gun Time Pace
1 65 Seda Kurtuldu 0:15:21 0:28:48 0:44:56 0:58:17 5:05
2 45 Meltem Kaplan 0:16:09 0:30:25 0:48:03 1:03:37 5:33
3 69 Semra Yetiş 0:16:09 0:30:25 0:48:03 1:03:37 5:33
4 23 Elif Kurtulmuş Akbaş 0:19:06 0:34:42 0:54:42 1:10:52 6:11
5 22 Eda Bayrakdar 0:19:06 0:34:42 0:54:42 1:10:53 6:11
6 63 Reyhan Mengi 0:18:52 0:35:53 0:56:39 1:13:41 6:26
7 77 Tuğba Günar 0:19:31 0:36:57 0:56:42 1:13:57 6:26
8 64 Seda Elmas 0:20:25 0:37:47 0:59:20 1:17:28 6:46
9 53 Nilüfer Kunt 0:20:25 0:37:46 0:59:19 1:17:38 6:46
10 52 Nesrin İşsseven 0:21:23 0:39:11 0:59:59 1:19:09 6:54
11 68 Semiha Bekil 0:21:50 0:39:20 1:00:38 1:19:22 6:55
12 47 Merve Başdemir 0:20:44 0:38:55 1:01:14 1:20:07 6:59
13 20 Duygu Karahasanoğlu 0:21:36 0:41:24 1:06:47 1:28:01 7:41
14 28 Esra Yetgin 0:22:21 0:42:11 1:06:47 1:29:23 7:48
15 59 Ozlem Eren 0:22:53 0:43:24 1:08:45 1:29:29 7:47
DQ 15 Büşra Tok 0:31:44
24:31:44

DQ 67 Selma Çalışkan 0:31:40
24:31:40

DQ 85 Zeynep Burçak Kurna 0:31:38
24:31:38

DQ 21 Ebru Karaaslan 0:25:43
24:25:43

DQ 82 Yağmur Pal 0:22:16
24:22:16

DQ 8 Aslı Kaya 0:22:49
24:22:49

DQ 61 Özlem Özalan 0:24:35
24:24:35

DQ 86 Nurten Uğur 0:19:55
24:19:55

DNS 46 Meric Kiremitci




DNS 54 Olivia Özlem Pekcan




DNS 62 Pınar Erdem




DNS 72 Sergil Ceylan




DNS 12 Burcu Bekdaş




DNS 13 Burçin Özkan




Kayıtlı Katılımcılar

9 Eylül | Belgrad – 6K

Büşra şahin
Hakan Yuruoglu
Zeynep şener
Bahattin Gürsul
Erdoğan Kalay
Deniz Karakurt Kalay
Ersoy Garip
Furkan Garip
Embie Karaali
Ozan Burak Eriçok
Ezgi Eriçok
Selçuk Ateş
Aslı Taneröz
Banu Ulusoy
Cemre İnönü
Lara Baruh
Erdi özmen
Orkun Yağbakan
Alper Dedeoğlu
Simin Küçük
Cansu çapan
Adem Aslan
Ceren Melis Abacioglu
Seren Göksel
Bilge Bozan Aslan
Emirhan Ekiz
ışıl Kaya
Hasan Güder
Korkut Kaya
Tufan Alatan
Sinem Alatan
Ahmet özbecetek
Burcu Karakurt Gün
Kamil Gün
Mert Engin
Tayfun Dündarcan
Zeynep Tuncer
Volkan Yavuz
Volkan Geçgil
Nuri Ateş Ataseven
Ferhat Koç
Güray Bulut
Can Demir
Gözde Saygılı
Sadık Sağkol
Serap özgün
Yaser Yücel
Ali Caner özmen
Umut Giriş
Görkem Aş
Onur Dandul
Günay Aslan
Müge Orlu
Burcu Hasanlar
Cihat Er
Meryem Kurtul
Hakan Elmas
Ferhune İpek Elmas
Recep Baştuğ
Feykan Kuru
Alican Kuru
Melih öztemel
Fırat Bayrak
Selen Eryılmaz
Oğuzcan Yavaş
Fatma Ovacık şevik
Onur Sarı
Emir Tamer
İpek Tümay
Gürkan Güven
Kadir Matracı
Naz Hamuloğlu
Meriç Kiremitçi
Tuğba Boz
İzel Revidi
Yeşim Keleş
Muammer Odabaşı
Mustafa özgür Fırat
Sercan Tunç
Kaan Daylan
Zeynep Bilginsoy
Sezen Tekin
özgür Uçkan
Sadi Güveniş
Metin Boz
Burak Acar
Tuğçe Ceyhan
Seref Surmen
Tugce Surmen
Sefa İsik
Zeynep Görpe
Mustafa Arac
Esra Tuğba Yıldız
Semih özdikmen
Nurdan Esen
Murat şevik
Gökçe şekeroğlu
Bora Batuhan Toker
Evren Tugsuz
Muhammed Enes Yılmaz
Eda Dilmen
Ebru Esmen Mete
Emir Demirkol
Selçuk çevik
Burçin Mavituna
Emirhan Tolunguç
Didem Topal
Damla Doğrular
Gökhan Akpınar
Semra Gökmen
Nursefa Gökmen
Mesut Güzelaydın
Oya Turkmen
Batuhan Utku
Burhan Ergün
Ebru Mete
Hızır Barbaros Mete
Burcu Yılmaz
Umut Arat
Aysegul Eren
Ali İhsan Altıparmakoğlu
Yıldız Karpuzcu
Amaç Demircan
Enida Bajgoric
Zeynep Buharalı
Nazan Cihan
Aksel Boz
Caner Cesar Coşar
Koray Bilici
Sadık Can Perinçek
İlhan özdemir
Cengiz Gürses
M. İlker çınar
Türker Uslu
Arif Oruç çakmak
Abdullah öncel
Feride Burcu Durmaz
Demirtunç Ceylan
Göknur çelik
Aynur Kırımlı
Sebahattin çinkılıç
Adil Arda Anar
Yasemin Dağ
Açılay Koç
Emir Soyman
Ergin Güven
Emine Dilek
Nazlı Albaylı
Burak Abacıoğlu
Mehmet Nuri Mutluer
Serhan Turfan
Cemal Atik
Belgin Karslioglu
Sadık Taşkın
Halil özsoy
Demir Ezik
Demet Kaya
ızel Seloni
Emine Yalcin
Koray Açar
Umuthan Uyan
Erhan Yılmaz
Azer Karabıyık
Tamer Koyuncu
İbrahim şafak Karabıyık
Mert öktem
Bahar Baltacı
Huseyin Atasaver
şakir Nuyan
Lale Kocamaz
Bayram Akbaş
Hilmi Koray Durkal
Dilek Durkal
Dinara Kurbanova
özgür Kara
Funda çakır
Burcu çağdaş
Seren Ulusu
Rıza Duygan
Gökçe özlem özköslü
Sitkican özköslü
Selim öz
Uğur Yıldız
Selda Uğurludural
Erkan Erdoğan
çiğdem Erdoğan
Erbatur Ergenekon
Ayhan İmre
Cem Güneş
Aykut Esgin
Murat özyalçın
Emir Tuğsuz
Burcu Sufi Stoner
Görkem Makbuloğlu
Ferdi Kurtoğlu
Eyüp öztürk
Gülşah Başandaç
Emrah Koçak
Erencan Gezer
Sinem Sur
Emre Gulher
Sinan Kemal Caferzade
Semih Ural
Serdar Taşkıran
ısmail Ekrem Atmaca
Yiğitalp Berber
Emre Canbulat
Emel Topal
Ertuğrul çetinkaya
Arkın Biçimli
Serdar çurgunlu
Murat şanbay
Alp çurgunlu
Sedat Oğuz
Tolga Nair çurgunlu
Yiğit Can Kaytmaz
Ceren çiçek
Recep özcan
İpek Yılmaz
Cem Yılmaz
Uraz Yılmaz
Alpay Güler
Ahmet Can
Necdet Lermıoglu
Umut Düvenci
Demet Açar
Caghan Camlibel
Renata Pelinsu Alper
Emre Tengirşek
Derya Yaşa
Başak Cıngıllıoğlu
şevket Demirsular
Oral Eren
Ece Yılmaz
Filiz
Tolgahan Satici
Zafer şahin
Candan Kaplan
Dicle Kaplan
Hasine Tüccar
Armağan Akyıldız
Olcayto Ezgin
Can Mustafa Kemal Ermiş
Suat Batur
şule Eren
Erdem Eren
Fatih Eren
Mine Alkan
Fırat Küçükdalgıç
Batuhan Yurtocağı
çağatay ünkaya
Derya Samancı
Arzu Bişgin Alp
Arda Akın Alp
M.fatih Subaşılar
Muhammet Emin İlbak
Serkan Tek
Gülçin öner
Serkan Can
Okan Gökdemir
Ekin Yılmaz
özhan öner
Volkan Civelek
Aykut Aktan
Yasin Günay
Oğuz Yılmaz
Ece İyidir
Begum Azazi
Başak Beyazkaya
Kağan Turhan
Fulya özman
Duygu Erol
Tamer Bolat
Ege Akpınar
Beyhan Dönmez
özer ışık
Hasan Sahin
Derya Parlak
Makbule Yurttadur
Hakan Karahan
Esra Barbaros
Sevket Celikkanat
Emir Açıkgöz
ısa Beyler
Zafer Darçın
Mustafa Kaya
Enis Tapan
çağatay Paköz
Merve
Aris Aydede
Savaş Aydede
Cemal çoban
Arzu özer
Göksel çelik
İsmail Koçak
Yağız Tüzünalp
Tilbe Söz
Yiğit Arı
Kerem ışık
Mustafa Karanfıl
çağrı çağatay şener
Fidan Cenal
Ebru Ozar
Volkan Dincer
Gonulden Erol
Fatih Yildirimli
Deniz özdemir
Sefa özdemir
Oktay Cindioğlu
Ecesu Alyanak
Ebru İney
Aslı Erdoğdu
Ozan Koçer
Cemil çolak
Murat Yeni
Ahmet Mercanlı
Günay Kaynak
Savaş Arson
Dilara Sevin
Necati Darga
Ayse Kocur
Arda Dalgıç
Yasin Kansu
Cansel Kaplan
Elif Acur
Alp Ataseven
Engin çataltaş
öykü Akkılıç
Nazan Ağırtaş
Ayça Teke
Yunus Pekmezci
Suleyman Cavusoglu
Berfin Karataş
İsmail Dokur
Gamze Esra Ersöz
Sertuğ Yılmaz
Samet Karahüseyin
Bülent özbalaban
Açelya Başbuğ Erten
Hanzade Pelin Erten
çetin Erbeş
Altan İnci
Ali Doğuş ünal
Hilal Karadeniz
Pelin Akman
çağlar çelik
Halil Yıldırım
Anıl Kalaç
Burcu Bozkurt
Murat Battaloğlu
Ayşete çelik
Ege öztürk
Tolga şafaklıoğlu
Melih Sarı
Fırat çaçur
Cem Ayten
Zeynep Saydam
And Tüfekçi
Aydın Aksoy
Erim Tüfekçi
Fırat Halisdemir
Y.levent özdemir
Can Bezmen
Cem Bezmen
ısmail Paso
Aylin Dinler
Ayşegül öz
Burcu Baydili
Mehmet Sait Emir
Murat Erkale
Fatih Yurdatapan
Betül Yavaş
Osman Selman
Muratcan özçelik
Orkun Kızıltay
Emre Düzgün
Onur Sınar
Songül Erkale
Zafer Aktuğu
Cenk Kansak
Berk Tufekci
ıhsan Karagoz
Tulu Karagoz
Aydın İbrahim Nalbant
Atakan çakır
ılker Avimelek
Zafer Dörttaş
Atacraft
Yüksel İrem Türkel
Tugce Cevik
Omer Rasih Oney
İbrahim Efe
Cigdem Cinici Kucukbenli
Ali Aydın Emre
Tolga Babatunkuz
Hatun Babatunkuz
Aykan Karagöz
Baris Oztek
Ferda Tuncman
İsmail Argün
Tuğba Argün
Görkem Kapadan
Efe Yigit Toksoy
Efe Tasci
Mehmet Onur Doğan
Hakan Tugal
Sendi Kohen Avdan
Cihan özdamar
Mehmet Emrah Küçükbenli
Tugce Yuksel Ozyıgıt
Hüseyin Aykın
Oğuz Karabağ
Ceyda Bozan
Muhammed Parlar
Müge Kılınçaslan
Mert Varan
Pınar Ceylan
Figen Varan
Gizem özgen
Cem Acaroğlu
Ayhan Kandemir
Zuhal Zeynep Türkmen
Nihan özgen
Hilmican Varol
Ceylan özgören
Uğur Karahüseyin
Burcu Karabağ
Recep özcengiz
Elif Arıman
Emre Karaman
Levent Keser
Derya Dinç
İsmail Tarman
Seda Tarman
Burak Yiğit
özkan ünlü
Dilek öztürk
Duygu Cetinoglu
Hasan Bişgen
Sinem çelik
Reyhan Mengi
Ahmet Metin Gözcü
Celalettin Yıldız
Tuğba Yıldız
Fatih Kıyman
Hakan Sahin
Bekir Cemi Karabay
Murat Güneş
Oytun Egemen
şilan Ayyıldız
Ayhan Kartal Aytas
Aycan Tezel
Yasemin Akçal
Selami Kahraman
Erhan Toprak çağlın
Ada Curkiç
Rabia özer
Burak şefik
Melike şentabak
Seçil Bal
Pelin Tuna
İlke Sargin
Semir Sıkar
Tuğçe Erdinç
Cafer şeker
şafak Erdem
Aydin Kucuk
Engin Tayfun Bakış
Samet Kuru
özgür Canbaz
Hakan Karaaslan
Cenk Demirel
Sezin Demirel
Emel çalış
Uğur çolak
Elif Demirel
Müjgan Karaaslan
Nazım Hatipoğlu
Arzu Yücelkömür
Ece Hatipoğlu
Serkan Aslan
Levent Kömür
Ayla Ozdemir
Selma Kandemir
Burak Turan
Büşra Turgut
Emrah Gürler
Erdem Siner
Kamil İnak
Başak Melek
Osman özdemir
Volkan Odak
Burak Karakaş
İbrahim Sogut
Ayşın Uzel
Gökşin ılıcalı
Ebru ılıcalı
Günseli Bişgen
Berkant Dinç
çağatay üçer
Saygın Yılmaz
Merve üçer
Göktuğ Salih Acar
Shanon Baldwin
Hakan Topçu
çağlar Yıldırımer
İmren Uzun
Mehmet Tolga Hünül
Tufan çetin
Demet Tatar
Ceylin Uzel
Mehtap Yağız
Mina Uzel
Murat Melih Uzel
Sena çınar
Hakan özel
Göksu Tumaç
Muhammet Hakkı Köse
Sevil şengönül
ömer Cenk şavil
Mert Onur çakmak
Oya Araz
Anıl Karamanlıoğlu
Mehmet Alparslan Bal
Ali Ertan Bayraklı
Sarah Uzundal
Deniz Demirci
Okan Barlad
Halit Soydemir
Ayhan Dasgin
İzzet Eski
Deniz Arslantürk Akagün
Hakan Kanık
Sibel üğdül
Abdulkadir önder
Onur Ziya Demir
Hatice Elif Tekin
Hakkı Yavuz Akagün
Merve şahan
Nurdan Paksoy
Muzeyyen Paksoy
özgür Altun
Erhan Argın
ümit Saldıran
Ezgi Kocabal
Mertcan şanverdi
Saniye Yesilbas
Altug Yesilbas
Ayse Ceren Yesilbas
Efsun Celik
İdil Zengin
Elif Aslan
Sümeyye Bayram
Dilara Yenice
Emre Gül
Merve Naz Atmaca
Okyanus çam
Hasan çataltaş
çiğdem Güler
özlem Karacaoğlu
Cansel çelik
Murat Turker
Eda Salalı
Ebru Latifoğlu
Hanife Aküzüm
Lale Delibaş
özlem Ataseven
öykü Ataseven
Muhammed Veysel Toraman
Erdogan Yenice
Kemal Poşul
Berçin İlkyaz Sezginel
Nurten Uğur
Ayse Ceylan Kaya
Yasemin Yücel
Sadık Karadavut
Erdem öztürk
Doğancan Gür
Bahar Taşçıoğlu Bilici
Caner çelik
Cenk Duran
Dilek Tanır

9 Eylül | Belgrad – 12K

Seval Balcı
Umutcan Temiz
Utkan Corbacioglu
Pınar Erdem
Nilüfer Kunt
Ozan Hançer
Duygu Saygılı
Kaan Paköz
Murat Erol
Yalçın Barış Polat
Serhat Bozkurt
Vural Topac
Tuğba Ekinci Topac
Binnur Satıcı
Cetin Kaya
Cumhur Amasyalı
Salim Akdaş
Murat Ercan
Mümin Güneş
Nazile Bedel
Serdar çağlar
Osman Demirhan
Murat Ayık
Yener Akı
Arif Elkovan
Mustafa Ozkurt
Berkay Kaan Karatas
Nihat çakır
Aykut Sakallıoğlu
Levent Atalık
Atahan Ceylan
Selma Koçak
Mustafa Mert Utku
Başak Yüksel
ömer Bilhan
Demir Tosun
İbrahim Koçarslan
Aidin Dario
Gülgün Ural
Murat Cem Sertoglu
Erol Dinneden
Arda Kapusuzoğlu
Tunay Ofli
çağrı Dönüş Yetişir
İsmail Yetişir
Ferda Pamuk
Ayşe Muşkara
Bora Ercantürk
Murat Altınel
Gökhan Yazıcı
Göktuğ Alpgiray Genç
İsmail çalık
İhsan şehla
Cem Gűlşen
Oktay Bilget
Budak Yurdakurban
Kurtuluş Yılmaz
Bedii Can Yücaoğlu
Gamze Dinçkök Yücaoğlu
Burcu Sonsoy
Tolga Godenman
Oğuz Kökeş
Ozcan Destancı
Ulas Gunay
Kerem Parlakçakıl
İzzet Ancel
Rukan Sevgi
Serdar Kurt
Hakan Sivri
ümit Doğan
M. Alper Sözmen
Muhammet Fatih Dikyurt
Eray Demir
Ahmet Aydın İlhan
Mehmet Koçdemir
Caner çiğdem
Bahadır İşseven
İsa Yavuz
Serhan Demirtaş
Tan Kızılyel
Gizem Ersan
Beycan Kırbaç
Sinem Altinkaya
Cenk Bayraktar
Müge Kısaalioğlu
Yeşim özgül
Fatih Yıldız
Burak Berber
Kudret Ateş
Ali özen
Andrew Tingleff
Baris Ozturk
Mustafa Fatih Metin
Ertan Ali Belet
Doğa öktem
Onur Yıldızlı
İbrahim Kara
Osman Demir
Onur Kızılyaprak
şevket özlü
Hacı Ali ünal çapkan
Selçuk Yavuz
Serdar Maraşlı
Aydan Erarkadas
Eren Can Aslan
Cem Alptürk
Selahattin Muradoğlu
Demet Kaplan
Oğuz Ozan
Tevfik Akyalçın
Mehmet Alpar
Miles Galloway
Ufuk Seven
Rachel Overington
Batıuhan Kara
Bülent Gökçü
Latif Köse
Cafer Kösedağı
özkan Akdora
Hüsnü Köse
Müge Mutlu
Tufan Sel Cengiz
Pınar Gediközer
Levent Delibaş
Emin çataltaş
Selcuk Bostanci
Süleyman Gül
Nevin Eksi
Saffet Ceran
Umut Tezoğlu
Hamza Baş
Doruk Canbolat
Handan Okutan
İsmail Burak Meydancı
Sait Doğan
Kerem Gürgensuyu
Barış Muti
Oktay Erdemir
Süleyman Koçak
Cevdet şengül
İdris Tosun
çağkan Kocabaş
Utku Atak
Melıh ılker Gucuyener
ılker Yorgancıoglu
Ufuk Berberoğlu
Serdar Bektaş
Burç Yılmaz çelik
Baris Can Polat
Ali Bakan
Levent Köse
Mehmet özgüner
İbrahim Güneş
Senol Güneş
Kemal Güneş
Cenk Gülşen
Hakan Gülşen
Mehmet Güzel
Atacan Yavuz
Kıvanç Ergun
Milhan Dalgıç
Oktay Zonturoğlu
Ayhan Köstekci
Musa şimşek
Hüseyin Fahri Sezgin
Emre Akcan
Devrim Başar Turgut
Ergun Tanaçan
Yasin ünal
Mevlüt Kalaycı
Ahmet çetin
Cem Rozental
Cenk Cankurtaran
Ayşegül Kenaroğlu
Kaya Aydın Alpay
Erdinç Kazak
Didem Sarıoğlu
Haluk Telkes
Can Doğan Yıldız
Sımge Yuksel Ozyıgıt
Ahmet Ozyıgıt
Avni Kılınçaslan
Murat Bozkurt
Dilek Ayan
Aslı Ataseven
Hüseyin Sarıoğlu
Hami Sarıoğlu
Ahmet Berber
Kıvanç Yıldırım
Eray Berberoglu
Zeynepnur Türk
şerife Vatandaş
Gökhan Güven
Sinan Kabasakal
Ahmet çayıroğlu
Hamide Keskin
Muhammet Ensar Kocin
Ceyda çayıroğlu
Ali Tabak
Abdullah Güzey
Zeynep şen
Doğu özden
Emre Yigit Haymana
Yağmur Yener
Gizem Nurdan Keservuran
Sinem İlper Yeşilyurt
Ahmet Genç
Suat Kumaş
Yavuz Meydancı
İbrahim üğdül
Reyhan
Ozan Can Sülüm
Hüseyin çınar
Umur Kara
Mihriban Güzel
Hasan Gürsaka
Ercüment Yapal
Gozde Uysal
Engin Ufuk önal
Nihal Acar
Yağız Basgıcılar
Belgin Tanrıseven
Eser Koryürek
Ahmet Adıgüzel
Aslı çakmak
Seda Kutlu
Burak Kotan
Ali Sezer
Osman K. önerbay

tab11

CONTENTCONTENTCONTENTCONTENTCONTENTCONTENTCONTENTCONTENTCONTENTCONTENT

tab12

CONTENTCONTENTCONTENTCONTENTCONTENTCONTENTCONTENTCONTENTCONTENTCONTENT

tab13

CONTENTCONTENTCONTENTCONTENTCONTENTCONTENTCONTENTCONTENTCONTENTCONTENT

tab14

CONTENTCONTENTCONTENTCONTENTCONTENTCONTENTCONTENTCONTENTCONTENTCONTENT

Ana Sponsor

Under Armor

Destek Sponsorları

Acıbadem Mobil
Garmin
Argos
Argos

Resmi Partnerler

Gençlik ve Spor Bakanlığı
Türkiye Atletizm Federasyonu

Destekçiler