Yükleniyor...

Under Armour Longest Night

Under Armour Longest Night / Run or Ride

Yeni pencerede görüntülemek için tıklayınız.

Under Armour Longest Night / Run or Ride

Bu yıl yedincisi gerçekleştirilecek olan Under Armour Longest Night / Run or Ride, Uzunetap tarafından, Çekmeköy Belediyesi işbirliği ile 22 Aralık 2018 Cumartesi gecesi Çekmeköy, Taşdelen Ormanlarında start alıyor! Koşu ya da bisiklet olmak üzere iki farklı dalda yarış eşzamanlı olarak gerçekleşecektir. Koşu 8,3K, koşu 21,5K, ultra maraton 43,1K, bisiklet 29,4K ve bisiklet 43,1K olmak üzere 5 ayrı kategori bulunmaktadır.


Yarış 22 Aralık 2018, Cumartesi akşamı start alacaktır. Kategoriler için yarış başlangıç, bitiş ve parkur süreleri farklılık göstermektedir. Kit dağıtımı, malzeme kontrolü ve son hazırlıkların tamamlanabilmesi için, katılımcıların 18:00-20:00 arasında başlangıç noktasında bulunması ve işlemlerini tamamlaması gerekmektedir.

Önemli Not: Kayıtlar 20 Aralık 2018 tarihinde kapatılacaktır. Etkinlik alanında yarış kaydı ve kategori değişikliği kesinlikle yapılmayacaktır.





Under Armour Longest Night / Run or Ride 2016

Öneriler & İpuçları

Geçmiş Etkinlikler

2016 - Koşu 8K [Erkekler]
Sıra Koşu No Ad Soyad Süre
1 8166 Göksen çınar 0:38:03
2 8092 Murat Erkale 0:38:17
3 8045 Ahmet Kerem Yıldız 0:38:30
4 8165 Selim öz 0:39:25
5 8036 İlker Nigiz 0:43:35
6 8188 şahin Pulur 0:45:51
7 8007 Salim Akdaş 0:45:57
8 8150 Koray şahmalı 0:46:32
9 8190 Barış özkaya 0:46:41
10 8128 Mustafa Yenen 0:47:10
11 8099 Onur özbilgi 0:47:47
12 8127 Onur ünal 0:48:13
13 8011 Cahit Burduroğlu 0:49:12
14 8157 Rasim Küçük 0:49:14
15 8086 Bilal Ali Mert Yılmaz 0:50:36
16 8182 Mustafa Elmas 0:50:36
17 8153 Efe Olgun 0:50:47
18 8104 Ali Can Yıldız 0:51:08
19 8184 Demirhan Dosdoğru 0:51:36
20 8145 Aziz Yiğit Gökalp 0:52:05
21 8185 Munzur Aşkın 0:52:11
22 8154 Mehmet Güzel 0:52:48
23 8053 Burak Burci 0:53:01
24 8138 Oğuz öcal 0:53:06
25 8023 Mustafa Fatih Metin 0:53:10
26 8056 Erdoğan Kalay 0:53:32
27 8076 Garen Yelegen 0:53:46
28 8078 Bora Tavman 0:53:46
29 8022 Saygın Ertün 0:53:52
30 8168 Serhan Dereli 0:53:59
31 8121 Mehmet özgal 0:54:26
32 8191 Alev Aksoy 0:55:10
33 8110 Tevfik Caner Ertay 0:55:52
34 8024 Ertan Ali Belet 0:55:55
35 8001 Bahadır Dinler 0:56:06
36 8118 Ziya İnce 0:56:07
37 8031 çetin Kaya 0:56:11
38 8137 Yiğit Sevil 0:56:30
39 8003 Cumhur Amasyalı 0:56:44
40 8006 Utkan çorbacıoğlu 0:56:52
41 8029 Atahan Ceylan 0:56:53
42 8039 Murat Bakan 0:56:58
43 8089 İlker Yorgancıoğlu 0:57:15
44 8096 Orçun Solak 0:57:15
45 8085 Berk Okay 0:57:15
46 8093 özhan çiçek 0:57:20
47 8107 Emre Akkoyunoğlu 0:57:35
48 8196 Ozan Avcı 0:57:43
49 8015 Sadun Onat 0:57:52
50 8075 Tuna Kuyucu 0:57:53
51 8084 ümit Dilekci 0:57:57
52 8117 Ahmet Akdeniz 0:58:13
53 8161 Atakan Akova 0:58:20
54 8005 Murat Ercan 0:58:52
55 8167 Ateş Ataseven 0:59:34
56 8187 Han Annadurdiyev 1:00:44
57 8177 Mert Dumantepe 1:00:44
58 8186 Erinç Taşdemir 1:00:44
59 8140 Zafer Aktuğu 1:01:10
60 8097 Orkun Kızıltay 1:01:10
61 8171 Oytun Oral 1:01:11
62 8202 İbrahim Somali 1:01:57
63 8018 Uğur Cafer Tokel 1:02:27
64 8109 Saffet Ceran 1:02:48
65 8103 Utku Atak 1:02:51
66 8115 Olcayto Ezgin 1:02:57
67 8105 Cem Tolga Tecimer 1:03:10
68 8204 İdris Kaşkaya 1:03:18
69 8181 Yunus Büyüktürk 1:03:28
70 8080 Oğuz Musa Ozan 1:04:43
71 8060 Levent Atalık 1:04:53
72 8062 Ugur Hafizoglu 1:04:54
73 8122 Cenk Kansak 1:05:47
74 8199 Özgehan Günaydın 1:05:48
75 8041 Murat Ayık 1:05:49
76 8120 Guney Sel 1:05:51
77 8155 İsmail Ay 1:05:58
78 8046 Ayberk Sorgun 1:06:27
79 8123 Emre İkizler 1:07:23
80 8179 İlhan özsoy 1:07:31
81 8083 Cihan çetin 1:08:06
82 8141 Savaş Arson 1:08:54
83 8164 Kubilay Sezer 1:09:57
84 8114 Ali Nail Uyumaz 1:12:38
85 8205 Alaattin Dokuyucu 1:12:41
86 8064 Murat çakır 1:17:00
87 8133 Eylem ülüş 1:17:06
88 8136 Mesut Keskin 1:17:06
89 8134 Murat Tanoğlu 1:17:06
90 8032 Doğan Akyıldız 1:19:28
91 8057 Sercan Servi 1:20:06
92 8195 Kamil özbur 1:20:16
93 8194 Vahit Serdar Ertütüncü 1:20:19
94 8008 Can Doğan 1:20:37
95 8021 Salim Cinisli 1:22:57
96 8048 Pınar Taştan 1:23:17
97 8047 Tandemir Taştan 1:23:17
98 8180 Arda Yavaş 1:24:30
99 8172 Emre Kurt 1:32:01
100 8071 Gökhan çerezci 1:33:25
101 8148 Selçuk Ay 2:49:43
8079 Emre Tavman Tasnif dışı
2016 - Koşu 8K [Kadınlar]
Sıra Koşu No Ad Soyad Süre
1 8131 Neval Gördük 0:46:17
2 8108 Ceren Sahin 0:47:07
3 8066 Zsuzsanna Palmai 0:50:05
4 8163 Ezgi Alpaslan 0:50:11
5 8158 Nurjemal Durnazarova 0:51:03
6 8146 Gülbahar Gökalp 0:52:05
7 8149 Derya Beştaş 0:53:05
8 8119 Evşen Onay 0:53:13
9 8156 Gülsen Koçak 0:53:17
10 8125 Tatiana Kalenderoğlu 0:54:26
11 8074 Anjel Yelegen 0:54:47
12 8043 Ayşın Uzel 0:54:55
13 8054 Burcu Sert 0:56:13
14 8035 Sibel Onderi 0:56:26
15 8183 Zeynep İrem Küreğibüyük 0:56:40
16 8028 Tuba Kesen 0:56:59
17 8063 Yasemin çoraklı 0:57:21
18 8017 Ece Ağabeyoğlu 0:57:24
19 8073 Memnune Bozoğlu 0:57:53
20 8082 Pınar çevik 0:57:54
21 8192 Elif Ece Küreğibüyük 0:58:00
22 8193 Banu Kırklareli 0:58:00
23 8189 Mine Erkaya 0:59:27
24 8002 Yeliz Karakaya 0:59:28
25 8090 Songül Erkale 1:00:46
26 8170 Ceren Cerezci 1:01:11
27 8051 Başak Beyazkaya 1:02:34
28 8013 Ayşenur Kozanoğlu Güyük 1:03:36
29 8152 Ebru Paksoy 1:04:05
30 8020 Meriç Kiremitçi 1:04:53
31 8034 Nevin Gökgöz 1:04:54
32 8055 Ladin Ugur 1:05:19
33 8198 Ayşenur Hazar 1:05:41
34 8124 Gürgel özver 1:05:50
35 8049 Elif Temel 1:06:27
36 8067 Gül Aykul 1:07:29
37 8081 çağla çetin 1:08:06
38 8132 Cana özkul 1:08:58
39 8025 Nilüfer Kunt 1:09:46
40 8203 Nesrin İşseven 1:09:48
41 8094 Banu Gunister 1:10:11
42 8112 Başak Tüzer 1:10:34
43 8113 Ceyda Kıran 1:10:34
44 8197 Lora Sucuyan 1:11:35
45 8106 Ece Doğaç Demicioğlu 1:12:38
46 8159 Oya Araz 1:17:00
47 8135 özlem Aktaş 1:17:06
48 8014 Kadriye Arslan 1:17:08
49 8162 şebnem özdemir 1:17:34
50 8033 çiğdem Akyıldız 1:19:28
51 8069 Zeynep Görpe 1:20:04
52 8068 Esra Karakaş 1:20:16
53 8088 Filiz Civelek 1:20:18
54 8139 Bengisan Kızıltan 1:22:29
55 8102 Yagmur Kurt 1:22:29
56 8111 Duygu Karahasanoglu 1:22:38
57 8200 Arzu Kaya 1:22:44
58 8147 Selen Kartal 2:59:42
2016 - Koşu 20K [Kadınlar]
Sıra Koşu No Ad Soyad Süre
1 2151 Svetlana şepeliova 1:54:16
2 2076 Nuray Bulut 2:10:48
3 2048 Elena Polyakova 2:11:49
4 2057 Dinara Kurbanova Dinara Kurbanov 2:17:24
5 2120 Dilan Acar 2:23:17
6 2043 Hanife Ebru Dönmez 2:33:09
7 2126 Hilal Torun 2:43:25
8 2063 Berrin Ayhan 2:47:02
9 2149 Seda Nur çelik 2:50:27
10 2097 Tuğba Yazıcıoğlu Ergin 2:55:43
11 2090 Pınar Erdem 2:57:51
12 2041 Seda Kurtuldu 2:59:03
13 2106 Didem Zahide Kurap 2:59:24
14 2081 Katife Keskin 3:01:21
15 2121 Seyda Erkahraman 3:03:58
16 2054 Pinar Caliskan 3:03:59
17 2027 Demet Oğuztürk 3:04:09
18 2056 Ece öncü 3:04:36
19 2098 Jale Gürlüler 3:05:57
20 2155 Merve ülker 3:11:19
21 2112 ömür Kaynak 3:11:38
22 2019 Seval Balcı 3:13:22
23 2005 Nazile Bedel 3:13:22
24 2034 Yasemin Uyar 3:13:22
25 2016 Beyza özturanlı 3:39:27
26 2087 Burçe çelik 3:46:44
27 2133 Kıvanç Ergun 3:48:29
28 2128 Zeynep Sevindik 4:40:20
29 2023 Gülfem Yurteri 6:12:26
2009 Leyla Gürbüz Tasnif dışı
2131 Leyla Gundemir Tasnif dışı
2069 Semin öztürk Tasnif dışı
2016 - Koşu 20K [Erkekler]
Sıra Koşu No Ad Soyad Süre
1 2117 Faruk Kar 1:42:59
2 2135 Ozgur Axaman 1:51:31
3 2078 Alper Dalkılıç 1:53:20
4 2077 Sebahattin çinkılıç 1:55:22
5 2012 Kamil İnak 1:59:43
6 2159 Mehmet Aydıngör 2:03:36
7 2143 Oleg Astanin 2:06:28
8 2082 Erdoğan Kirpi 2:07:36
9 2060 Erdoğan Kayar 2:10:03
10 2066 Suat Kumaş 2:10:18
11 2093 Recai Kayapınar 2:10:29
12 2101 Hüseyin Topal 2:11:29
13 2007 Sadik Sagkol 2:11:57
14 2103 Bahadır İşseven 2:11:57
15 2065 Necdet ülker 2:12:50
16 2154 Uğraş Ulaş Tol 2:15:08
17 2049 Ali Rıza Bilal 2:15:41
18 2088 Türker Uslu 2:17:02
19 2116 Marc Prempeh 2:17:33
20 2141 Turgut Baş 2:18:22
21 2110 Barkın Baysal 2:18:59
22 2084 Kaan Araf 2:19:06
23 2085 Kader Kızıltay 2:19:45
24 2144 İlker Ecir 2:20:36
25 2055 Emre Yalın 2:21:32
26 2073 Emre Murat Ermiş 2:21:36
27 2140 Fatih Topçu 2:22:29
28 2035 Adem Sucuoğlu 2:22:33
29 2086 Uğur özgün 2:31:01
30 2079 Umut Can Temiz 2:31:03
31 2001 Ferıt Yıldız 2:32:44
32 2036 Bora Kaya 2:32:44
33 2080 Engin şentürk 2:32:52
34 2070 Burak Altındal 2:33:09
35 2136 özcan Kılıçlar 2:33:36
36 2122 Nazım Yaman 2:34:36
37 2111 Mustafa Gülüt 2:35:55
38 2125 Selami Düz 2:43:26
39 2094 S. Sinan Abra 2:46:30
40 2062 Mete Ayhan 2:47:01
41 2091 Cem İnan 2:47:02
42 2050 Yunus Emre Karakus 2:47:02
43 2024 Selmi çakır 2:48:22
44 2113 Rukan Sevgi 2:49:27
45 2045 Tamer Kurt 2:52:47
46 2008 Ulaş Günay 2:52:50
47 2137 Görkem Palaz 2:53:44
48 2020 Can Bahtiyar 2:53:44
49 2096 Mehmet Yener 2:55:43
50 2099 Semih Baycan 2:55:44
51 2089 Emrecan Sadıkoğulları 2:57:06
52 2142 Alperen Cetin 3:00:16
53 2105 Ahmet Kurap 3:00:37
54 2108 Ali Cem Güler 3:00:55
55 2138 Hasan Tahsin çervatoglu 3:00:59
56 2074 Harun Uluyol 3:01:21
57 2014 Can Azizoğlu 3:01:21
58 2032 Cihan Bahattin Mevlevioğlu 3:01:28
59 2150 Ozan Tabas 3:03:26
60 2158 Cengiz Turgut 3:03:29
61 2092 Bener Ergüvenoğlu 3:03:58
62 2053 Ali Levent Kurtoglu 3:03:59
63 2067 özhan öztürk 3:03:59
64 2028 Selçuk Oğuztürk 3:04:09
65 2083 Cihan Durmaz 3:04:35
66 2095 Osman Necdet Argat 3:05:58
67 2147 Tarcan Kiper 3:09:47
68 2119 Bora Ozdogan 3:09:47
69 2047 Enis Ertem 3:10:01
70 2132 Nuvit Gundemir 3:10:05
71 2123 Serkan çakır 3:10:17
72 2124 Türker Arat 3:10:17
73 2061 Kemal Dundar 3:10:45
74 2004 A. Cem Bodur 3:11:18
75 2156 Erol Dinneden 3:11:19
76 2157 Gökhan çağlar 3:11:19
77 2114 Sedat Solmaz 3:11:38
78 2107 şahin Hasbal 3:11:58
79 2033 Abdullah İnanç Duman 3:13:23
80 2051 Ahmet çetin 3:14:04
81 2118 Osman Cem özcan 3:20:07
82 2046 Hilmi Günhan 3:20:20
83 2072 Ahmet Erdem Kesici 3:21:43
84 2030 Serdar çağlar 3:21:43
85 2052 Burak Dalkır 3:26:03
86 2109 Hakan Zor 3:27:13
87 2146 Hakkı özkarakaş 3:33:30
88 2042 Eren Arslan 3:33:30
89 2018 Barbaros Aydın 3:39:02
90 2040 Anıl Dinç 3:39:14
91 2017 Kerem Nurgür 3:39:27
92 2015 Murat şanda 3:39:27
93 2145 Arif Yazıcı 3:47:08
94 2029 Rasim Cücenoğlu 3:47:56
95 2160 Nihat Diler 3:48:29
96 2127 Onur Sevindik 4:40:20
2039 Can Haliloğlu Tasnif dışı
2044 Erdi Vatansever Tasnif dışı
2068 İbrahim özeren Tasnif dışı
2064 özcan Güvendik Tasnif dışı
2016 - Ultra Maraton 45K [Kadınlar]
Sıra Koşu No Ad Soyad Süre
1 4023 Sema Buldanlıoglu 7:15:57
2 4014 Bakiye Duran 7:41:30
3 4013 özlem Gündüz 8:55:45
4034 Cevriye Tunç Tasnif dışı
2016 - Ultra Maraton 45K [Erkekler]
Sıra Koşu No Ad Soyad Süre
1 4039 Murat Kaya 3:49:37
2 4028 Kemal Kukul 4:36:27
3 4007 Mustafa Bleda İdrisoğlu 4:42:45
4 4029 İlker Laçalar 4:59:59
5 4024 Bayram Akdoğan 5:13:41
6 4027 Adem ışık 5:30:34
7 4002 Yücel Arslan 5:35:46
8 4030 Alpay Dede 5:50:27
9 4008 Alp Yörük 5:50:27
10 4018 Güven Güçlütürk 5:59:53
11 4020 Mete Yavuz 5:59:53
12 4006 Kaan Bilgin 6:05:14
13 4019 Baris Ozdemir 6:05:15
14 4033 Fatih Kocaman 6:17:53
15 4021 Alpaslan Bodur 6:19:54
16 4005 Tanzer Satır 6:19:54
17 4031 Abdullah Guzey 6:44:56
18 4022 Bünyan Aşık 6:44:57
19 4010 Kemal Kadir özkarakaş 7:15:57
20 4011 Ufuk Seven 7:20:40
21 4032 Habip Albayrak 7:24:00
22 4001 Levent Köse 7:37:47
23 4009 Aydın Erol 7:37:49
4025 Cüneyt Sivri Tasnif dışı
4003 Tolga Baloğlu Tasnif dışı
4035 Sezgin Oturmaz Tasnif dışı
4037 İbrahim Bitiş Tasnif dışı
2016 - Bisiklet 30K [Kadınlar]
Sıra Koşu No Ad Soyad Süre
1 1079 Hatice Dincer 3:54:43
2 1074 Seçil Zor 6:09:01
1034 Nazan Selimoğlu Tasnif dışı
2016 - Bisiklet 30K [Erkekler]
Sıra Koşu No Ad Soyad Süre
1 1002 Burak Satılmış 1:57:55
2 1066 Hakan Yayla 1:57:59
3 1004 Engin Börekçi 2:17:30
4 1054 Gürkan Kaya 2:20:11
5 1053 Muharrem Fındık 2:33:41
6 1006 Okan Bilir 2:34:46
7 1040 Onur Demir 2:36:54
8 1022 Cem Kandemir 2:43:44
9 1081 Dinçer Sertkaya 2:47:03
10 1056 Ahmed Moltaji 2:51:03
11 1020 Mustafa Yuvalaklioglu 2:53:28
12 1069 Cemal Akgül 2:59:48
13 1021 Eyüp öztürk 3:00:46
14 1067 Gökhan Kaya 3:03:10
15 1043 Murat şanbay 3:08:51
16 1075 Barış Erişir 3:11:56
17 1024 Sedat Yalçın 3:12:14
18 1073 Samet Bilgen 3:15:10
19 1017 Selim şenok 3:15:15
20 1063 Ercan Uçar 3:17:03
21 1025 Serdar Karadag 3:19:08
22 1027 çağlar İli 3:20:22
23 1050 ümit Yılmaz Atik 3:20:40
24 1005 Mehmet Torsun 3:20:55
25 1064 Sadık çakıcı 3:25:20
26 1076 Cenk Akbulut 3:28:56
27 1041 Ahmet Soysal 3:34:39
28 1039 Murat Alaboz 3:42:17
29 1080 Mehmet Dogan 3:42:18
30 1007 Oguzer Polat 3:43:29
31 1029 Murat Bulucu 3:44:40
32 1058 Berk Gürdil 3:44:44
33 1031 Okan Gürdil 3:44:46
34 1062 Yaser Masanoğlu 3:48:49
35 1028 Atacan Yavuz 3:51:18
36 1018 Koral Bayraktar 3:51:19
37 1078 Ali Gündoğar 3:54:04
38 1046 Hasan çalışkan 3:54:42
39 1045 Burak Acar 3:54:43
40 1003 Fatih Cebir 4:08:08
41 1023 Turgay Güneli 4:08:12
42 1019 özen özkul 4:12:55
43 1059 Ziya çelik 4:13:21
44 1001 Sedat Kaya 4:24:14
45 1072 Ercan Kaya 5:03:58
46 1026 Sümmani Düzenli 5:14:14
47 1042 İbrahim Dikmen 5:38:48
48 1037 Hakan çetin 6:08:52
49 1035 Vedat Kürşün 6:09:02
1052 Yavuz Alagöz Tasnif dışı
1051 Fuat Akış Tasnif dışı
1049 Kamil Alagöz Tasnif dışı
1057 Abdullah Demirbaş Tasnif dışı
1048 Erhan Arslan Tasnif dışı
1068 Sefa Sağlam Tasnif dışı
1044 Caner Cesar Coşar Tasnif dışı
1061 Deniz Yegül Tasnif dışı
1008 Bulent Topcuoglu Tasnif dışı
1014 Ali Selim Aytuna Tasnif dışı
1060 Gökhan Akpınar Tasnif dışı
1036 Şener Şen Tasnif dışı
1070 Alaattin Dokuyucu Tasnif dışı
2016 - Bisiklet 45K [Kadınlar]
Sıra Koşu No Ad Soyad Süre
1 3012 Semra Yetiş 4:35:30
3023 Elena Salmina Tasnif dışı
2016 - Bisiklet 45K [Erkekler]
Sıra Koşu No Ad Soyad Süre
1 3008 Agit Salman 2:41:13
2 3028 Yusuf Kartar 4:01:41
3 3007 Mehmet Sevil 4:48:48
4 3005 Erhan Kaya 5:06:52
5 3001 Tolga Aydemir 5:37:56
6 3024 Alper Gure 5:37:56
7 3022 Burak Karacık 6:14:13
8 3003 Avni Yağcıoğlu 6:26:34
3025 Gürkan Alarçin Tasnif dışı
3018 Cüneyt Gazioğlu Tasnif dışı
3019 Mehmet özel Tasnif dışı
3010 Murat Harun Arıcı Tasnif dışı
3004 şefki Aydın Tasnif dışı
3009 Sercan şengül Tasnif dışı
3021 Volkan Kıyıcı Tasnif dışı
3013 Mustafa çetin Tasnif dışı
2015 Sonuçları
Maraton 8K [Kadınlar]
Sıra Koşu No Ad Soyad Süre
1 109 Özge Tokat 00:44:11
2 92 Menevse Sultan 00:47:30
3 29 Zsuzsanna Palmai 00:49:09
4 32 Ceren Angili 00:51:22
5 153 Gülçin Deniz Salpar 00:51:52
6 46 Ceren Sahin 00:52:13
7 87 Ceren Seref 00:53:36
8 102 Semin Güven 00:53:36
9 146 Özlem Tuna 00:53:43
10 160 Aysegül Danaci 00:53:45
11 26 Filiz Gül 00:54:42
12 37 Sezin Laleciler 00:55:45
13 112 Nadire Berker 00:57:31
14 110 Bade Tomruk 00:57:33
15 74 Berna Ibrahimagaoglu 00:57:50
16 84 Günce Topal 00:57:56
17 9 Leyla Gönü Gürbüz 00:58:04
18 114 Meltem Ilhan 00:58:12
19 24 Aysin Uzel 00:58:36
20 134 Sabiha Yildirim 00:58:41
21 33 Serife Çerezci 00:59:13
22 157 Bilim Erbas 00:59:18
23 8 Esra Inal 00:59:39
24 148 Funda Türk Tekdurmaz 00:59:39
25 124 Arzu Çoruh 00:59:43
26 161 Çagla Arundar 00:59:59
27 2 Deniz Ekinci 01:00:58
28 123 Neslihan Kahyaoglu 01:01:10
29 164 Burçin Ömür 01:01:29
30 163 Elif Gürsoy 01:01:31
31 69 Çigdem Isikan 01:01:52
32 136 Gulsah Korkusuz 01:02:17
33 89 Derya Atçeken 01:02:23
34 34 Esin Tunç 01:02:59
35 76 Hicran Erdem 01:03:02
36 95 Basak Yilmaz 01:04:03
37 130 Hülya Kahriman 01:04:14
38 141 Ebru Mete 01:04:40
39 121 Özlem Erden 01:05:03
40 20 Yasemin Islah 01:05:08
41 119 Busra Kasarci 01:05:35
42 104 Sema Karagür 01:05:55
43 149 Zülal Bozarslan 01:05:55
44 137 Sinem Eskin 01:06:25
45 116 Basak Tüzer 01:06:39
46 127 Gamze Mercan 01:06:56
47 138 Gozde Uysal 01:07:30
48 65 Elif Akbas 01:07:34
49 96 Gülseda Uz 01:08:01
50 97 Sedef Erdogan 01:08:06
51 61 Özlem Aksel 01:08:10
52 44 Nur Tirakos 01:09:29
53 158 Gonca Korbay 01:12:08
54 108 Nur Çöloglu 01:13:10
55 155 Anna Kabaraciyan 01:13:22
56 51 Reyhan Ceylan 01:13:47
57 375 Nisa Hajiyeva 01:15:27
58 120 Nilüfer Buzdag 01:15:36
59 79 Banu Günister 01:16:09
60 159 Basak Tefe 01:16:12
61 66 Tugba Çamli 01:25:38
62 58 Itir Erhart 01:25:40
63 28 Merve Gökdel 01:25:43
64 19 Hilal Karadeniz Tas 01:30:45
65 30 Elif Korkmaz -
66 36 Zehra Uzunali -
Maraton 8K [Erkekler]
Sıra Koşu No Ad Soyad Süre
1 21 Murat Erkale 00:37:12
2 71 Musa Gökhan 00:37:23
3 162 Selim Öz 00:41:04
4 115 Turgay Benzet 00:43:54
5 5 Osman Sanoglu 00:48:40
6 144 Gökmen Orhan 00:49:02
7 38 Oguzcan Yavas 00:49:15
8 25 Nusret Erkan 00:49:25
9 145 Gökhan Aktas 00:49:51
10 93 Levent Uykan 00:49:55
11 43 Yigit Sevil 00:51:13
12 154 Can Tamirci 00:51:54
13 47 Erhan Argin 00:52:13
14 50 Bekir Alanyali 00:52:14
15 77 Cem Dalyanci 00:52:33
16 103 Aykut Asik 00:52:33
17 106 Can Bahtiyar 00:52:50
18 105 Berkay Okkan 00:52:52
19 3 Kaan Bilgin 00:53:36
20 143 Elbey Karakoç 00:53:54
21 380 Mustafa Necip Dündar 00:54:17
22 45 Ercan Sermetoglu 00:54:40
23 150 Adem Erol 00:54:43
24 27 Erdem Bingöl 00:54:47
25 57 Ozan Avci 00:55:31
26 73 Mehmet Topal 00:56:56
27 72 Burak Baban 00:56:56
28 113 Selim Yalçin 00:57:13
29 111 Özgür Tomruk 00:57:14
30 86 Korhan Sen 00:57:14
31 64 Savas Arson 00:57:46
32 10 Bora Özdogan 00:58:03
33 129 Emre Çifti 00:58:08
34 11 Tunç Büyükmorova 00:58:11
35 22 Ismail Aktas 00:58:12
36 31 Yigit Daghan 00:58:19
37 23 Çagatay Üçer 00:58:36
38 101 Ibrahim Erenel 00:59:15
39 78 Erden Ertürer 00:59:21
40 125 Ertan Hür 00:59:39
41 18 Erkin Isçi 00:59:57
42 17 Seyfullah Çetin 00:59:58
43 67 Serkan Eskizara 01:01:04
44 80 Oguz Baybuga 01:01:06
45 122 Ali Can 01:01:13
46 165 Ilker Aslan 01:01:19
47 63 Orhan Ölmez 01:01:52
48 156 Erkan Günes 01:02:08
49 88 Nahit Sinan 01:02:21
50 83 Tolga Çurgunlu 01:02:24
51 82 Giray Çurgunlu 01:02:40
52 94 Ekrem Dibi 01:04:02
53 85 Alp Çurgunlu 01:06:14
54 81 Serdar Çurgunlu 01:06:23
55 13 Mustafa Yilmaz 01:06:27
56 117 Murat Tüzer 01:06:40
57 133 Göker Tetik 01:07:31
58 98 Can Erdogan 01:08:00
59 39 Tan Aknil 01:10:16
60 128 Adil Cem 01:10:34
61 70 Murat Basboga 01:14:13
62 100 Sercan Servi 01:14:22
63 60 Yildirim Atalay 01:18:55
64 147 Ömer Ortatepe 01:25:37
65 35 Gökhan Çerezci 01:29:51
66 41 Ismail Tunç 01:30:43
67 339 Kadir Kadioglu 01:33:04
68 520 ömer yilmaz 01:44:02
69 48 Göksin Ilicali 01:44:04
Maraton 20K [Kadınlar]
Sıra Koşu No Ad Soyad Süre
1 369 Elena Polyakova 01:58:54
2 319 Aylin Savaci Armador 02:18:28
3 328 Ece Saraoglu 02:21:29
4 368 Seyda Erkahraman 02:22:45
5 363 Sinem Özmen 02:25:40
6 377 Gülsen Tokaç 02:31:32
7 350 Tugba Tetik 02:36:23
8 311 Songül Güney 02:36:59
9 318 Ayse Ertürer 02:37:15
10 265 Gizem Erdogan 02:42:01
11 345 Elif Tepeli 02:45:25
12 267 Nevsin Mengü 02:50:05
13 349 Nermin Fenmen 02:50:44
14 335 Özge Torun 03:00:01
15 310 Nihal Çelik 03:00:10
16 299 Aysenur Karabacak 03:06:12
17 331 Büke Bulgurcu 03:09:57
18 371 Sanem Karacan 03:14:14
19 288 Kivanç Ergun 03:16:46
20 346 Funda Sarica 03:16:56
21 297 Nihan Coban 03:17:14
22 329 Seteney Yargiç 03:19:02
23 289 Memnune Bozoglu 03:20:20
24 384 Didem Zahide Kurap 03:20:28
25 351 Ayla Ergül 03:32:46
26 306 Arzu Altindal 03:32:46
27 300 Hulya Kesim 03:32:49
28 382 Didem Alaman Okkali 03:33:01
29 294 Rabia Karakaya Polat 03:42:41
30 304 Mine Pöge 04:51:29
31 372 Nermin Saatçioglu 05:50:36
Maraton 20K [Erkekler]
Sıra Koşu No Ad Soyad Süre
1 334 Özcan Güvendik 01:40:07
2 316 Emre Altinova 01:50:47
3 374 Özay Cödel 01:53:14
4 373 Serdar Bektas 01:54:53
5 322 Raphael Guillot 01:55:26
6 385 Alper Dalkiliç 01:58:02
7 354 Hakan Kerimoglu 01:58:04
8 343 Tolga Ünal 01:59:51
9 367 Kaya Aydin Alpay 02:07:57
10 340 Ilker Sarikaya 02:11:04
11 313 Cem Dogan 02:11:43
12 312 Gürhan Akdag 02:11:57
13 257 Özhan Carman 02:12:59
14 262 Barkin Baysal 02:14:50
15 298 Kerim Fevzi Karaogul 02:14:52
16 333 Emrah Gulden 02:17:46
17 366 Borga Akvardar 02:18:10
18 251 Akif Serkan Tetik 02:20:03
19 356 Emrah Gülle 02:20:07
20 359 Bener Ergüvenoglu 02:20:22
21 261 Ali Riza Bilal 02:20:47
22 352 Bahadir Cavcar 02:20:56
23 347 Baris Ünüvar 02:20:58
24 271 Serkan Imrak 02:22:45
25 357 Mustafa Gülüt 02:25:10
26 348 Firat Çavas 02:25:12
27 341 Serdar Gezgin 02:31:30
28 280 Safak Duruer 02:32:39
29 254 Erme Onat 02:32:40
30 266 Serkan Söylerkaya 02:32:43
31 270 Turan Arinç Bayazit 02:33:01
32 268 Burak Mengü 02:33:16
33 307 Nidai Selmi Çakir 02:34:06
34 370 Orhan Tola 02:34:24
35 330 Turgay Bas 02:35:11
36 272 Ibrahim Koçarslan 02:36:41
37 378 Abdullah Güzey 02:39:28
38 355 Gökalp Sakli 02:39:30
39 364 Aydin Koyuncu 02:42:29
40 308 Tamer Nazmi Sezen 02:43:16
41 286 Fatih Kocaman 02:45:03
42 353 Göksenin Yaralioglu 02:45:25
43 381 Cilasun Bayülgen 02:45:41
44 326 Kemal Erhan Özkan 02:45:55
45 365 Turgay Yürenk 02:46:40
46 360 Damien Fouesneau 02:47:22
47 361 Guillaume Huguet 02:47:26
48 252 Ugur Özgün 02:49:47
49 362 Emir Çubukçu 02:50:05
50 336 Özhan Çiçek 02:52:54
51 259 Tanyar Ablak 02:56:18
52 296 Özcan Köse 02:56:49
53 323 Serdar Isikönder 03:02:13
54 269 Efe Kuyumcu 03:04:06
55 383 Ahmet Kurap 03:04:15
56 376 Murat Karayilan 03:05:18
57 337 Yücel Güven 03:05:39
58 275 Yunus Can Kaskir 03:06:41
59 284 Oguzhan Özaltin 03:09:57
60 253 Mete Bayrak 03:10:02
61 324 Serdar Dasar 03:14:04
62 332 Emin Bülent Tolga 03:14:32
63 338 Oral Ergül 03:15:04
64 292 Irfan Ozan Ongun 03:17:24
65 260 Murat Bakan 03:18:51
66 279 Çaglayan Çakir 03:19:42
67 342 Özgür Var 03:19:44
68 290 Nihat Diler 03:20:08
69 295 Cenk Gürkan 03:20:17
70 325 Kerem Parlakçakil 03:20:19
71 255 Onur Yilmaz 03:24:15
72 278 Erkam Eksen 03:25:23
73 291 Altan Deresoy 03:32:51
74 293 Emre Öztuna 03:33:04
75 379 Franck Bruwier 03:33:23
76 287 Serkan Baybuga 03:42:41
77 303 Melih Pöge 04:51:27
78 534 Özgür Tetik 05:13:44
Ultra Maraton 45K [Kadınlar]
Sıra Koşu No Ad Soyad Süre
1 540 Bakiye Duran 06:10:23
2 505 Sirin Mine Kiliç 06:28:00
3 516 Sema Buldanlioglu 06:28:14
4 504 Vildan Mutlu 06:59:11
5 503 Sibel Berna Çankaya -
6 523 Asli Sertçelik -
Ultra Maraton 45K [Erkekler]
Sıra Koşu No Ad Soyad Süre
1 537 Mahmut Yavuz 04:17:19
2 531 Kemal Kukul 04:17:19
3 519 Naim Bolat 04:26:09
4 530 Mehmet Yildirim 04:30:50
5 536 Hasan Öztürk 04:44:26
6 509 Harun Alisir 04:49:27
7 535 Bahadir Isseven 04:55:39
8 525 Cihan Çakir 05:07:10
9 512 Emre Zeren 05:08:13
10 518 Baris Özdemir 05:08:15
11 515 Dinçer Köse 05:11:03
12 521 Kerem Böke 05:13:44
13 543 Hüseyin Hashas 05:27:05
14 524 Serkan Mustafa Ince 05:34:13
15 508 Emre Yildirim 05:35:45
16 511 Özcan Çamyar 05:36:04
17 528 Serhat Kirali 05:38:25
18 522 Irmak Sipahioglu 05:45:42
19 513 Mehmet Adem Sengül 05:49:13
20 514 Burak Altindal 06:01:18
21 538 Gökhan Çaglar 06:16:29
22 506 Soner Kurt 06:21:50
23 541 Engin Yiltekin 06:32:06
24 501 Furkan Sahin 06:49:04
25 502 Bora Kaya 06:59:11
26 500 Cem Güler 07:28:24
27 527 Mehmet Özel 07:28:25
28 507 Coskun Saribas -
29 532 Ayhan Taskiran -
30 542 Ufuk Öztürk -
Bisiklet 20K [Kadınlar]
Sıra Koşu No Ad Soyad Süre
1 1016 Nil Yanginoglu 01:51:28
2 1006 Ceren Hancioglu 01:53:41
3 1037 Gizem Dalgiç 02:54:21
4 1038 Gülsah Öztürk 03:43:28
5 1040 Lidia Kowalska 03:43:29
6 1039 Petek Tatli 03:44:20
Bisiklet 20K [Erkekler]
Sıra Koşu No Ad Soyad Süre
1 1005 Cem Kandemir 01:35:09
2 1011 Merih Akyol 01:48:45
3 1014 Engin Irfan Sagnak 01:49:04
4 1021 Mustafa Yuvalaklioglu 01:51:11
5 1047 Fatih Bay 01:53:11
6 1010 Özhan Öztürk 01:53:40
7 1031 Serkan Tekdurmaz 01:54:20
8 1029 Emre Türk 01:54:21
9 1025 Bekir Sari 01:54:37
10 1043 Gökhan Cingi 01:56:33
11 1024 Engin Aki 02:01:20
12 1008 Adnan Çetin 02:01:21
13 1007 Ayhan Çavus 02:04:22
14 1002 Bulent Topcuoglu 02:06:34
15 1036 Diner Kocalar 02:07:32
16 1020 Ugur Demirsoy 02:12:03
17 1030 Gündüz Hakan Savaser 02:14:02
18 1022 Erdal Usta 02:15:52
19 1028 Tarik Gül 02:16:42
20 1045 Aydin Izgördü 02:21:11
21 1044 Abdullah Samli 02:21:15
22 1041 Gürkan Kaya 02:21:59
23 1033 Taner Güler 02:28:01
24 1049 Nusret Inal 02:31:06
25 1001 Cem Lütfüoglu 02:35:06
26 1046 Oguzer Polat 02:41:48
27 1003 Sedat Kaya 02:47:54
28 1004 Deniz Levent Zistiglu 02:48:13
29 1034 Barbaros Mete 02:49:08
30 1012 Alp Çapa 02:51:38
31 1026 Eyüp Öztürk 03:42:40
32 1023 Selim Akin 03:45:33
33 1035 Ibrahim Kokar 04:02:51
34 1042 Ali Selim Aytuna -
35 1017 Tolga Akarcali -
36 1027 Ersin Ilter -
Bisiklet 45K [Kadınlar]
Sıra Koşu No Ad Soyad Süre
1 1112 Ayse Erkek 07:37:48
Bisiklet 45K [Erkekler]
Sıra Koşu No Ad Soyad Süre
1 1141 Yusuf Kartar 02:48:37
2 1121 Ramazan Emre Içöz 03:01:52
3 1113 Yigit Yazici 03:02:10
4 1126 Sevki Aydin 03:03:05
5 1129 Cuneyt M. Gazioglu 03:05:03
6 1119 Oguzhan Biçer 03:06:34
7 1118 Ali Taskiran 03:12:41
8 1100 Mehmet Sevil 03:17:54
9 1122 Baris Uludag 03:18:16
10 1108 Erhan Kaya 03:32:41
11 1125 Ahmet Onur 03:32:50
12 1136 Okan Bilir 03:40:10
13 1127 Orkun Oskay 03:47:58
14 1115 Erman Balkin 03:48:54
15 1130 Alp Cengizbay 03:55:12
16 1116 Özen Özkul 03:57:03
17 1135 Fatih Cebir 04:02:48
18 1114 Can Çapa 04:02:48
19 1150 Dinçer Sertkaya 04:07:25
20 1138 Atilla Arslan 04:18:38
21 1105 Ismail Avni Yagcioglu 04:20:19
22 544 Baris Bekdas 04:25:15
23 1139 Ahmed Moltaji 04:31:11
24 1134 Yavuz Alagöz 04:31:12
25 1133 Özgür Kaya 04:55:43
26 1101 Turgay Yartasi 05:00:42
27 1102 Ahmet Akif Yalman 05:00:43
28 1106 Cihan Budak 05:27:48
29 1140 Yaser Masanoglu 05:40:06
30 1137 Engin Börekçi 05:48:19
31 1103 Mustafa Güven 05:59:47
32 1104 Kenan Kaya 05:59:50
33 1107 Özgür Dökdök 06:08:48
34 1132 Furkan Borulday 06:10:51
35 1131 M.Gökay Borulday 06:10:58
36 1110 Haluk Uyat 07:37:57
37 1117 Salim Ögretmek -
38 1120 Turgay Güneli -
39 1128 Göksen Çinar -
2014 Sonuçları
Maraton 8K [Kadınlar]
Sıra Koşu No Ad Soyad Süre
1 8K-109 Zeynep Ançel 00:54:54
2 8K-26 Ayşegül Özdoğru 01:01:55
3 8K-65 NAZLI TOĞANAŞ 01:02:52
4 8K-115 Pınar Çabuk 01:03:32
5 8K-42 Seda Nur ÇELİK 01:04:18
6 8K-61 Sema Karagür 01:04:19
7 8K-21 Deniz aldoğan 01:04:20
8 8K-11 ayşe selin gürel 01:04:21
9 8K-60 Duygu Cansen Dilaver 01:05:19
10 8K-98 Yasemin İslah 01:07:01
11 8K-51 Burçak bilgin 01:07:16
12 8K-87 Seda Ercan 01:07:18
13 8K-27 Ulku Irem Unal 01:07:21
14 8K-58 Gülay Yurt 01:08:37
15 8K-52 Ceren Angılı 01:09:57
16 8K-85 Elif Erez 01:09:58
17 8K-84 DIDEM BILEN 01:10:48
18 8K-89 Ebru Guvenir 01:10:48
19 8K-91 Ece Ağabeyoğlu 01:11:15
20 8K-39 duygu erol 01:13:36
21 8k - 124 özlem güveli türker 01:13:45
22 8K-15 Süverçe Korkmazer 01:14:21
23 8K-92 NESRİN İŞSEVEN 01:14:23
24 8k - 123 günay ertekin 01:18:15
25 8K-08 Özge OKUL YILDIZ 01:19:57
26 8K-76 Yasemin Tasci 01:19:59
27 8K-77 ELİF TACETTİNOĞLU 01:19:59
28 8K-78 GÜLSEREN YILDIZ 01:19:59
29 8K-12 Aylin Turan 01:22:37
30 8K-64 Neslihan Kahyaoğlu 01:23:20
31 8K-93 YASEMİN YILMAZ 01:26:14
32 8K-95 BANU PAKTEN 01:26:14
33 8K-33 Meral Filiz Somunyudan 01:33:10
34 8K-100 Esra Güzeloğlu 01:33:10
35 8K-96 Didem Tezcan 01:35:30
36 8K-97 Rahşan An 01:35:30
37 8K-110 Sinem Eskin 01:53:13
38 8K-80 Zsuzsanna Palmai 02:42:24 Tasnif Dışı
Maraton 8K [Erkekler]
Sıra Koşu No Ad Soyad Süre
1 8K-05 Samet Sayılı 00:36:27
2 8K-09 ilkkan saglam 00:36:28
3 8K-04 Musa gökhan 00:39:02
4 8K-120 Kerem Karay 00:43:38
5 8K-106 Nurkan Kurt 00:47:06
6 8K-101 Yıldırım Atalay 00:47:45
7 8K-40 atilla altuntaş 00:51:23
8 8K-41 ibrahim somalı 00:52:30
9 8K-118 onur akın 00:52:53
10 8K-71 DENİZ İLERİ 00:53:35
11 8K-59 Guillaume Huguet 00:53:36
12 8K-113 Cem Arıtürk 00:53:37
13 8K-57 Berk Akbas 00:53:38
14 8K-17 FOUESNEAU 00:53:40
15 8K-13 Erdem Aksakal 00:54:13
16 8K-19 Gökhan Cüceloğlu 00:54:40
17 8K-34 Vedat KURGUN 00:54:53
18 8K-46 Uğur Özgün 00:55:03
19 8K-119 ömer aktel 00:56:17
20 8K-72 HÜSEYİN UZUNER 00:56:52
21 8K-82 Fatih olgun 00:56:54
22 8K-16 Yunus Arakon 00:58:27
23 8K-116 emre atakan 00:58:54
24 8K-14 Cemil Arif Simsek 01:00:08
25 8K-23 Deniz Vanlı 01:00:09
26 8k - 122 oktay bostan 01:00:10
27 8K-83 burak baban 01:01:02
28 8K-25 Serdar Çağlar 01:01:55
29 8K-31 Ali Kerim ÇATALKAYA 01:02:04
30 8K-63 Onur Aryüz 01:02:05
31 8K-108 Uğur Yegen 01:02:06
32 8K-79 Tamas Palmai 01:02:07
33 8K-18 MÜCAHİT DEMİREL 01:02:08
34 8K-70 alp akbas 01:02:09
35 8K-22 tuğrul paçacı 01:03:02
36 8K-47 emre yardım 01:04:23
37 8K-50 Şafak Tuğut 01:04:23
38 8K-67 ADIL RIZVI 01:04:53
39 8K-117 emin bülent tolga 01:06:11
40 8K-35 teoman can tamtürk 01:06:52
41 8K-36 atilla kayan 01:06:52
42 8K-43 TANER ASLAN 01:07:19
43 8K-44 MURAT ŞENEL 01:07:19
44 8K-45 Mehmet Zor 01:07:19
45 8K-88 Timur Genç 01:07:19
46 8K-28 Csaba Erdei 01:07:21
47 8K-38 Abdullah İnanç Duman 01:08:07
48 8K-69 Gökhan Başaran 01:08:07
49 8K-66 Osman Binici 01:10:48
50 8k - 125 batuhan ünal 01:10:48
51 8K-73 Ozan AVCI 01:11:09
52 8K-48 MEHMET FATİH SUBAŞILAR 01:13:35
53 8K-37 MURAT MAOSAİ GEHARANİ 01:14:23
54 8K-103 ilker ayaz 01:19:17
55 8K-07 Koray Yıldız 01:19:57
56 8K-24 Genco Gençay 01:22:37
57 8K-32 Serdar ÖZUSLU 01:33:10
58 8k-121 Ekrem Dibi 01:33:10
59 8K-55 ufuk tezcan 01:35:30
60 8K-112 OZAN KABAN 01:43:30
Maraton 20K [Kadınlar]
Sıra Koşu No Ad Soyad Süre
1 20K-88 Elena Polyakova 02:08:10
2 20K-113 HANİFE EBRU DÖNMEZ 02:23:40
3 20K-85 Ömür Birler 02:23:59
4 20K-19 aylin savacı armador 02:25:22
5 20K-133 Sermin Akin Kurt 02:28:55
6 20K-49 Seyda Erkahraman 02:33:16
7 20K-131 ÖZLEM GÜNDÜZ 02:41:47
8 20K-64 gülçin ayşe atay 02:42:23
9 20K-03 irina ivkina 02:44:10
10 20K-72 Tuğba Kızgınçelik 02:46:33
11 20K-50 ceren ibrahimhakkıoğlu 03:08:40
12 20K-116 NİHAL ÇELİK 03:08:40
13 20K-06 sinem özmen 03:15:00
14 20K-80 Serap Emil 03:16:21
15 20K-57 GULSEN TOKAC 03:17:25
16 20K-76 Sebahat Zerze 03:21:41
17 20K-67 Nihan Gümrükçüoğlu 03:21:46
18 20K-28 Gülşah Angı 03:23:12
19 20K-38 Elif Eren Aksoy 03:34:02
20 20K-48 Memnune Bozoğlu 03:41:20
21 20K-73 Kıvanç Ergun 04:35:53
22 20K-78 Henrietta Keresztes 04:36:01
23 20K-44 Rabia Karakaya 04:36:02
24 20K-36 NAZLI ALBAYLI çekildi
25 20K-112 Sevil Eskicioglu çekildi
26 20K-125 Deniz Çakan çekildi
Maraton 20K [Erkekler]
Sıra Koşu No Ad Soyad Süre
1 20K-34 özcan güvendik 01:36:59
2 20K-35 Bojan Ambrožič 01:42:39
3 20K-42 sebahattin çinkılıç 01:49:51
4 20K-122 hasan onat 01:52:10
5 20K-79 hasan öztürk 01:52:47
6 20K-09 DUYGUN YURTERI 01:57:23
7 20K-11 Murat Akkaya 01:57:56
8 20K-52 Loic GOHAREL 01:59:50
9 20K-95 RECAİ KAYAPINAR 02:06:02
10 20K-110 Ali Rıza Bilal 02:07:28
11 20K-23 FETİH ÇELİKSÖZ 02:08:38
12 20K-55 Hüseyin Dönmez 02:10:13
13 20K-75 fatih kocaman 02:10:35
14 20K-24 Cem Doğan 02:10:41
15 20K-30 GÜRKAN AÇIKGÖZ 02:11:02
16 20K-04 barış karayağmurlar 02:11:40
17 20K-18 Can Akay 02:11:40
18 20K-71 YALÇIN YILDIZ 02:12:54
19 20K-63 KADİR ÖĞÜT 02:12:55
20 20K-07 İsmail OFLİ 02:14:00
21 20K-26 GÜRHAN AKDAĞ 02:14:31
22 20K-105 Baris Guzelordu 02:18:00
23 20K-93 FIRAT ÇAVAŞ 02:19:56
24 20K-29 Yasin Birinci 02:20:13
25 20K-62 Muammer Büyük 02:22:41
26 20K-97 Mustafa ORHAN 02:22:41
27 20K-45 SELÇUK TEMEL 02:23:14
28 20K-114 özhan çiçek 02:23:21
29 20K-20 Erkan Vural 02:24:17
30 20K-129 turgut köksal yalçın 02:25:07
31 20K-106 Selçuk Yavuz 02:25:20
32 20K-104 Serdar Gezgin 02:25:21
33 20K-33 Haşim kartal 02:25:23
34 20K-102 DENİZ ADA 02:25:24
35 20K-109 BARKIN BAYSAL 02:25:45
36 20K-13 gökalp saklı 02:25:56
37 20K-31 Alp Karıkoğlu 02:26:21
38 20K-84 Mehmet L. Dogan 02:26:33
39 20K-94 Kai Pittelkow 02:26:54
40 20K-37 Umutcan Temiz 02:28:22
41 20K-115 ÇAĞDAŞ OĞUZ 02:28:22
42 20K-46 Barış OKUDUCU 02:30:30
43 20K-22 burak altındal 02:30:40
44 20K-107 Doğa Can ULU 02:30:40
45 20K-17 Direnç Bozkurt 02:32:59
46 20K-08 Ertuğrul Cem Özdamar 02:33:09
47 20K-100 özhan öztürk 02:33:16
48 20K-130 Serkan Imrak 02:33:16
49 20K-96 Alper Akcan 02:33:57
50 20K-61 Emre Yıldırım 02:35:17
51 20K-92 TAMER KURT 02:39:15
52 20K-60 Ahmet Yakar 02:39:54
53 20K-66 serhat kırali 02:41:13
54 20K-120 Bener Ergüvenoğlu 02:41:26
55 20K-86 tanyar ablak 02:42:22
56 20K-27 MESUT KABAER 02:43:02
57 20K-12 mehmet türkmen 02:43:06
58 20K-10 bilal çil 02:43:07
59 20K-14 Mustafa SEÇKİN 02:48:03
60 20K-59 Ömür tekeli 02:48:06
61 20K-87 YUSUF ÖZDEMİR 02:49:10
62 20K-69 mehmet onur tekin 02:50:00
63 20K-65 aydın koyuncu 02:51:22
64 20K-127 Murat Yüksel 02:52:40
65 20K-54 Yusuf Özer 02:52:50
66 20K-21 Melih Bağdatlı 02:55:00
67 20K-25 BUĞRA ALTUNDAL 02:55:00
68 20K-134 sezer kumru 02:56:00
69 20K-01 AHMET BULDUK 02:56:48
70 20K-02 MUSTAFA TOKER 02:56:48
71 20K-119 Ercan Çimenay 02:59:32
72 20K-32 Ercan sanlı 03:08:40
73 20K-126 erme onat 03:16:22
74 20K-99 Cuneyt Cetinel 03:19:37
75 20K-121 EKMEL ÇAKMAKÇI 03:20:34
76 20K-124 Hamdi Yüksel 03:20:35
77 20K-128 YILMAZ AHÇIOĞLU 03:20:36
78 20K-40 Fahri Erenel 03:21:44
79 20K-103 Özmen Öztürk 03:22:13
80 20K-77 Alperen Çetin 03:23:10
81 20K-58 Emir Yetisener 03:23:11
82 20K-70 Murat Bakan 03:30:30
83 20K-41 Hugo Paquin 03:31:56
84 20K-51 Ünal Güngör 03:32:25
85 20K-05 Kerim Babacan 03:32:26
86 20K-39 Hüseyin Kaymaz 03:34:02
87 20K-81 Emre Bagdat 03:41:21
88 20K-53 Behçet Şengezer 03:42:08
89 20K-68 Serkan Baybuğa 04:36:01
90 20K-135 Serhat Özvan 04:50:10
91 20K-74 Nihat Diler çekildi
Maraton 60K [Kadınlar]
Sıra Koşu No Ad Soyad Süre
1 60K-17 Bakiye Duran 08:06:20
2 60K-29 sinem alev 10:30:00
3 60K-10 DİLEK ÖZGÜREL 12:46:24 tasnif dışı
Maraton 60K [Erkekler]
Sıra Koşu No Ad Soyad Süre
1 60K-19 Mahmut YAVUZ 06:12:00
2 60K-16 Murat Kemali Turan 06:52:17
3 60K-05 Hüseyin Haşhaş 07:18:13
4 60K-04 Mustafa Saka 07:52:13
5 60K-02 ÖZGÜR ÖKTEM 07:56:39
6 60K-03 TOLGA GÜLER 07:56:39
7 60K-21 Dinçer KÖSE 07:56:39
8 60K-18 Mehmet Ali OK 08:26:00
9 60K-01 Bünyan Aşık 09:27:03
10 60K-14 Emre Zeren 09:27:03
11 60K-07 CENK TURAN 10:30:00
12 60K-22 Mesut Ozdinc 10:41:15
13 60K-06 Cem Güler 10:41:16
14 60K-30 Akif Aydogar 10:50:07
15 60K-31 Emrah ÖZCAN 10:50:08
16 60K-24 coşkun sarıbaş 11:24:57
17 60K-15 FATİH ÖZEREN 11:24:58
18 60K-11 Dağhan Kurtgil 12:46:24 tasnif dışı
19 60K-12 AYKUT ÜSTÜNDAĞ 13:04:40 tasnif dışı
20 60K-08 MEHMET ÖZEL çekildi
21 60K-09 Buğra Uğur YAZICI çekildi
22 60K-26 BURAK TURAN çekildi
23 60K-28 BÜLENT UĞURLU çekildi
Bisiklet [Kadınlar]
Sıra Koşu No Ad Soyad Süre
1 B20-43 Elif Kurtulmuş 02:24:21
2 B20-23 Deniz Ekinci 03:19:20 tasnif dışı
3 B20-09 Deniz Dedeoğlu 04:35:20 tasnif dışı
4 B20-07 Sezin Bozok çekildi
5 B20-15 Aygün Kevser Reis çekildi
6 B20-25 Şule Kulein çekildi
7 B20-42 Tuğba Çamlı Cantürk çekildi
Bisiklet [Erkekler]
Sıra Koşu No Ad Soyad Süre
1 B20-46 Barış Uludağ 01:19:55
1 B20-50 Göksen Çınar 01:19:55
3 B20-52 Arda Özkara 01:30:55
4 B20-49 Mehmet Sevil 01:36:26
5 B20-47 DİNÇER SERTKAYA 01:39:56
6 B20-18 Cem KANDEMİR 01:52:17
7 B20-03 Roland Kiss 01:54:26
8 B20-11 huseyin ceylan 02:10:58
9 B20-24 Ersen Büyükdurmuş 02:10:58
10 B20-37 Bekir Mustafa Bentürk 02:13:42
11 B20-13 Bulent Topcuoglu 02:13:44
12 B20-35 Onur Demir 02:19:07
13 B20-34 NİHAT YILDIRIM 02:19:50
14 B20-31 Çağdaş uzuner 02:20:18
15 B20-14 Deniz KIR 02:20:19
16 B20-38 Yusuf Ertan Özan 02:20:42
17 B20-51 OZGUR DOKDOK 02:22:25
18 B20-12 Ragıp Demren 02:25:07
19 B20-16 Sinan İnan 02:28:52
20 B20-41 Gökhan Bilge 02:28:52
21 B20-40 Emre Yurdakul 02:35:23
22 B20-05 deniz sözeri 02:36:14
23 B20-27 Can Gafuroglu 02:36:16
24 B20-33 ihsan vanlı 02:37:12
25 B20-39 İbrahim Dikmen 02:38:50
26 B20-29 Altuğ Doğanlarlıoğlu 02:44:42
27 B20-17 Yusuf Özkay 02:45:07
28 B20-48 Sedat Kaya 02:45:34
29 B20-36 Ahmet Soysal 02:46:17
31 B20-01 Mehmet Payaslioglu 03:06:05 tasnif dışı
32 B20-02 MUAMMER TOKER 03:06:05 tasnif dışı
30 B20-06 Orkun Uludoğan 03:12:58 tasnif dışı
36 B20-32 Mehmet Ender Aydoğdu 03:19:16 tasnif dışı
34 B20-22 Taha Akkuş 03:23:35 tasnif dışı
33 B20-21 UĞUR KALELİOĞLU 04:20:25 tasnif dışı
35 B20-28 Aytaç Armağan 04:35:20 tasnif dışı
37 B20-04 Tuğyan Cantürk çekildi
38 B20-08 Burak Bozok çekildi
39 B20-19 Ömer Ortatepe çekildi
40 B20-26 Yalçın Balcıoğlu çekildi
2013 Sonuçları
Bisiklet 30K Sonuçları
Bisiklet 40K Sonuçları
Bisiklet 60K Sonuçları
Maraton 15K Sonuçları
Maraton 30K Sonuçları
Maraton 60K Sonuçları

Kurallar & Genel bilgiler

Koşu 8K, koşu 20K ile bisiklet 30K, bisiklet 45K katılımcılarına kontrol noktalarında sadece yeterli miktarda su ve cips gibi atıştırmalık desteği verilecektir. Ultra Maraton 45K katılımcılarına ise suya ek olarak belirlenen bir kontrol noktasında yiyecek desteği yapılacaktır (çorba, meyve, cips).

Suyun bir anda içilmesi yerine aralıklarla içilmesi daha efektif ve sağlıklı olacaktır. Bu nedenle eli de meşgul etmemek amacıyla su tankları tercih edilmelidir.

Yarışa katılabilmek için 18 yaşını tamamlamış olmak gerekir. 18 yaşının altındaki katılımcılar eşlik eden (koşucu olarak) ebeveynlerinin varlığında yarışa katılabilirler. 18 yaşın altındaki katılımcıların, kayıt esnasında, linkte yer alan Veli İzin Formunu doldurarak, yasal velilerine imzalatmaları ve organizasyon yetkililerine fakslamaları gerekmektedir. Formun aslı yarış başlangıç esnasında organizasyon görevlilerine teslim edilmelidir.

Katılımın gerçekleşebilmesi için, katılımcının başvuru bölümünden gerekli formu doldurması ve katılmak istediği kategoriye ait katılım ücretini yatırmış olması gerekir. Katılımcıların yarış boyunca üzerlerinde taşımakla yükümlü oldukları göğüs numaraları, yarış günü start noktasında kurulacak kayıt masasından dağıtılacaktır.

Organizasyon ekibi ve hakemler yarışın herhangi bir noktasında sporcunun sağlığı ile ilgili riskli bir durum görmesi halinde koşucuyu yarış dışı bırakma hakkına sahiptir.

Yarış öncesinde yapılacak kontrol sonrası, zorunlu malzeme listesinde belirtilen malzemelere sahip olmayan sporcular yarışa kabul edilmeyecektir.

Zorunlu malzemeleri bulundurmayan ya da yukarıda belirtilen kurallara uymayan ve herhangi bir sebeple, hakem kararıyla yarış dışı bırakılan sporculara ücret iadesi yapılmaz.

Kategoriler ve Parkur Süreleri

Kategori Başlangıç Saati Parkur Süresi Parkur Kapanış Saati
Koşu 8K 21:00 2 saat 30 dakika 23:30
Koşu 20K 21:00 5 saat 02:00
Ultra Maraton 45K 21:00 10 saat 07:00
Bisiklet 30K 20:45 5 saat 30 dakika 01:15
Bisiklet 45K 20:45 7 saat 04:00

Her kategorinin yarış başlangıç ve bitiş süreleri farklıdır. Bu nedenle her kategorinin kapanış süresi sonunda o kategoriye ait ödül töreni yapılacaktır.

Yarış Programı

18:00 Kayıt / malzeme kontrol Açılış
19:00 "School of Samba" Gösteri
19:30 - 20:30 "Retrobüs" Konser
20:30 Briefing ve Isınma
20:45 START (Bisiklet 30K ve Bisiklet 45K)
21:00 START (Koşu 8K, Koşu 20K, Koşu 45K)
23:00 Ödül Törenİ (Koşu 8k)
00:00 Ödül töreni (Koşu 20K)
02:00 Ödül töreni (Bisiklet 30K)
03:45 Ödül töreni (Bisiklet 45K)
06:00 Ödül töreni (Ultra Maraton 45K)

Ödüller

Derecelendirme her kategoride "KADINLAR ve ERKEKLER" için ayrı ayrı yapılacaktır. Yaş grubu ve genel klasman için derecelendirme yapılmayacaktır.

Yarışmayı tamamlayan tüm sporculara başarı madalyası verilecektir. Dereceye girenlere koşu sonrası düzenlenecek törende ödül olarak kupa verilecektir. Ayrıca dereceye giren yarışmacılara ödül olarak, 2018’ da düzenlecek Uzunetap etkinliklerinden biri için katılım ve özel indirim fırsatları verilecektir. Derecelere ve kategorilere göre belirlenen ödüller aşağıda listelenmiştir.

  Birinci İkinci Üçüncü
Ultra Maraton 45K 2019’da düzenlecek Uzunetap Etkinliklerinden Biri İçin Ücretsiz Katılım Hakkı 2019'da düzenlecek Uzunetap Etkinliklerinden Biri İçin %50 İndirim Çeki 2019'da düzenlecek Uzunetap Etkinliklerinden Biri İçin %25 İndirim Çeki
Koşu 20K 2019'da düzenlecek Uzunetap Etkinliklerinden Biri İçin Ücretsiz Katılım Hakkı 2019'da düzenlecek Uzunetap Etkinliklerinden Biri İçin %50 İndirim Çeki 2019'da düzenlecek Uzunetap Etkinliklerinden Biri İçin %25 İndirim Çeki
Koşu 8K 2019'da düzenlecek Uzunetap Etkinliklerinden Biri İçin Ücretsiz Katılım Hakkı 2019'da düzenlecek Uzunetap Etkinliklerinden Biri İçin %50 İndirim Çeki 2019'da düzenlecek Uzunetap Etkinliklerinden Biri İçin %25 İndirim Çeki
Bisiklet 30K 2019'da düzenlecek Uzunetap Etkinliklerinden Biri İçin Ücretsiz Katılım Hakkı 2019'da düzenlecek Uzunetap Etkinliklerinden Biri İçin %50 İndirim Çeki 2019'da düzenlecek Uzunetap Etkinliklerinden Biri İçin %25 İndirim Çeki
Bisiklet 45K 2019'da düzenlecek Uzunetap Etkinliklerinden Biri İçin Ücretsiz Katılım Hakkı 2019'da düzenlecek Uzunetap Etkinliklerinden Biri İçin %50 İndirim Çeki 2019'da düzenlecek Uzunetap Etkinliklerinden Biri İçin %25 İndirim Çeki
* Ödüller 2019 yılında düzenlenecek Uzunetap etkinlikleri için geçerlidir. Ödül alan yarışmacıların, ilgili yarışın kayıt aşamasında tercih ettikleri yarışı ve ödül belgelerini kayıtla ilgili yetkililere ibraz etmesi gereklidir.

Parkur

Taşdelen Ormanı: Anadolu Yakası'nda Çekmeköy ilçesinde yer alan Taşdelen Ormanı, İstanbul'un eşsiz oksijen depolarından biridir. Çam, meşe, kayın ve göknar ağaçlarıyla kaplı olan Taşdelen, adını orman içindeki çeşmelerden gürül gürül akan ünlü Taşdelen Suyu'ndan alır...

Parkur sık orman içinde yer yer patikalar ile dik iniş çıkışların bulunduğu rotalardan oluşmaktadır. Özellikle mevsim şartları da göz önüne alındığında kaygan ve çamurlu zemin koşullarına hazırlıklı olunmalıdır.

Bisiklet 30K parkuru yalnızca dağ bisikleti (MTB) için uygundur (Cyclocross bisikletler önerilmez). Parkur içerisinde çok sayıda teknik inişler, çamur geçişleri ve tırmanışlar mevcuttur. Rotanın bazı noktalarında bisikletin elde taşınması gerekebilir.

Yarış başlangıç noktası Taşdelen Mesire Yeri'dir.

Yarış için öngörülen rotalar aşağıda her kategori için harita üzerinde paylaşılmıştır. Organizasyon ekibi yarışın olduğu günkü iklim ve zemin şartlarına göre parkur üzerinde istediği değişikliği yapma hakkına sahiptir.

Yarış öncesi start noktasında parkurla ilgili genel bilgilendirme yapılacak ve sporculara önemli yol notlarının yazılı olduğu kartlar verilecektir.

Koşu 8K Rota
Google maps üzerinden görüntülemek için tıklayınız.


8K Yükseklik grafiği.

Koşu 20K Rota
Google maps üzerinden görüntülemek için tıklayınız.


20K Yükseklik grafiği.

Ultra Maraton 45K Rota
Google maps üzerinden görüntülemek için tıklayınız.


45k Yükseklik grafiği.

Bisiklet 30K Rota
Google maps üzerinden görüntülemek için tıklayınız.


30k Yükseklik grafiği.

Bisiklet 45K Rota
Google maps üzerinden görüntülemek için tıklayınız.


45k Yükseklik grafiği.

Parkur İşaretlemeleri

Tüm parkur 100 m. aralıklarla reflektörlü şerit bantlarla işaretlenmiş olacaktır.

Dönüm noktalarında dönüş yolunu gösteren tabela ve işaretler bulunacaktır.

Yarış parkuru üzerinde çok sayıda yan orman yolları ve ara yollar bulunmaktadır. Sporcular işaretli olmayan hiçbir ara yola girmemelidir. Özellikle ara yan yolların olduğu noktalarda işaretlemeler daha sık yapılacaktır ve güvenlik şeritleriyle pek çok yol kapatılacaktır.

Katılım Ücretleri

Katılım ücretleri kategorilere göre aşağıdaki gibi belirlenmiştir:

  ... - 4 Aralık 2018 5 Aralık - 21 Aralık 2018 - 23:59
Koşu 8K 75 TL 90 TL
Koşu 20K 85 TL 100 TL
Ultra Maraton 45K 100 TL 120 TL
Bisiklet 30K 85 TL 100 TL
Bisiklet 45K 100 TL 120 TL

Yarışmaya katılabilmek için katılımcının, başvuru bölümünde yer alan formu doldurması, katılacağı kategoriyi belirterek katılım ücretini yatırmış olması gerekmektedir. Katılım formundaki tüm bilgiler eksiksiz doldurulmalıdır.

Kayıtlar, 21 Aralık 2018 Cuma gecesi 23:59'da kapatılacaktır. Bu tarihten sonra sistem üzerinden kayıt yaptırılamayacaktır. Yarış günü yarış noktasına gelerek kayıt yaptırmak ve yarışmak mümkün değildir.

Kayıt yaptırmış olan sporcuların yarışa katılımları kendi sorumluluğundadır. Yarışa gelmeme durumunda katılım ücretleri iade edilmez. Organizatör tarafından herhangi bir kategorinin iptal bilgisi verilmediği sürece kategoriye katılım sayısı ne olursa olsun yarış gerçekleştirilir. Katılım sayısının az olması nedeniyle ücret iadesi yapılmaz.

İptal taleplerinde ücret iadesi yapılmayacaktır.

Zorunlu Malzemeler

Her katılımcı aşağıda belirtilen malzemeleri yarış süresi boyunca yanında bulundurmakla yükümlüdür. Kayıt esnasında yapılacak malzeme kontrolü sırasında eksik malzemesi bulunan sporcuların yarışa katılmalarına izin verilmez.

Koşu kategorileri için:
• Kafa lambası ve iki adet yedek pil
• Düdük
• Kontrol noktalarından verilecek suyun taşınabilmesi için küçük sırt ya da bel çantası.
• Yarış boyunca cep telefonunuzun yanınızda olması ve sürekli açık olması gerekmektedir.
Acil durumlarda size yarış öncesinde dağıtılacak telefon rehberinden görevli arkadaşlara ulaşabilirsiniz.

Bisiklet kategorisi için:
• Kask
• Kafa lambası ve iki adet yedek pil
• Ön - arka lamba
• Düdük
• Kontrol noktalarından verilecek suyun taşınabilmesi taşıma çantası ya da su tankları.
• Yarış boyunca cep telefonunuzun yanınızda olması ve sürekli açık olması gerekmektedir.
»» Parkur yalnızca dağ bisikleti için uygundur. (Yol bisikleti ile katılım sağlanamaz.)
»» Bisiklet için teknik destek verilmeyecektir, gerekli ekipman sorumluluğu yarışmacılara aittir.
Acil durumlarda size yarış öncesinde dağıtılacak telefon rehberinden görevli arkadaşlara ulaşabilirsiniz.

Yarış sonrası değiştirebilmek için katılımcıların yanlarında yedek kıyafet getirmesi önerilir. Bu malzemeler yarış esnasında organizasyon tarafından muhafaza edilecek ve finish noktasında teslim edilecektir.

Ulaşım

Bölge, Üsküdar-Şile TEM yolu üzerinden girilen Taşdelen'in merkezinden 1 kilometre kadar uzaklıktadır. Şahsi araçların yanı sıra toplu taşıma ile de bölgeye ulaşım mümkündür.
Çekmeköy Belediyesi tarafından yarış başlangıç noktasına Kadıköy'den saat 16:30 ve 17:00'da iki ayrı servis kaldırılacaktır.
Servis kalkış noktası: Kadıköy, Haldun Taner Sahnesi Önü
Saat: 16:30 / 17:00

Toplu Taşıma ile: Kadıköy, Üsküdar, Mecidiyeköy, Topkapı, Beşiktaş ya da Ümraniye'den Alemdağ-Taşdelen belediye otobüslerine binerek Taşdelen Merkez Durağında inebilirsiniz. İndiğiniz yerde bulunan Kardiyum Alış Veriş Merkezi'nin bitiminden Taşdelen Mesire Yeri tabelası yönünde sola dönülür. Yaklaşık 500 m sonunda Taşdelen Mesire Yeri'ne ulaşılır.

Özel Araç ile: Avrupa yakasından gelecek sporcular, 1. ya da 2. köprüden geçtikten sonra Çekmeköy-ŞİLE çıkışından çıkarak, sürekli ŞİLE yolunu takip ederek Taşdelen girişine kadar ulaşacaklardır. Sancaktepe, Sarıgazi, Taşdelen levhasını gördüklerinde Alt tünel geçidine girmeden yolun sağ tarafından (yan yol) hareket ederek geçit üzerindeki göbekten sola doğru TAŞDELEN şehir merkezine gireceklerdir. Yol boyunca sapmadan devam ettiklerinde ileride solda bulunan Kardiyum AVM'nin bitiminden Taşdelen Mesire Yeri tabelası yönünde sola dönecekler ve yaklaşık 500 m sonunda Taşdelen Mesire Yeri'ne ulaşacaklardır.

Gece dönüş transferleri için saat 00:00 ve 02:00 olmak üzere 2 ayrı saatte yarış alanından Kadıköy'e dönüş servisleri kalkacaktır.

Transfer kalkışları için yarışma alanında duyurular yapılacaktır.

Stand & Sponsorluk

Türkiye'nin ilk ve en keyifli gece yarışı Under Armour Longest Night / Run or Ride, markaların ürün tanıtımlarını en etkili şekilde gerçekleştirebileceği, amatör seviyeden profesyonellere kadar yüzlerce spor sever ile doğrudan iletişim kurabileceği birçok görünürlük alanı sunar.

22 Aralık 2018 tarihinde gerçekleşecek organizasyonda farklı disiplinlerde yarışlar, konserler ve biribirinden keyifli sosyal aktiviteler ile sürekli canlı kalacak etkinlik alanında kurulacak standlarda ürün ve marka tanıtımlarınızı gerçekleştirebilir, sponsorluk işbirlikleri ile yerel ve uluslararası basında etkili bir görünürlük sağlayabilirsiniz.

Under Armour Longest Night / Run or Ride etkinlik alanında stand kurulum, işbirliği ve sponsorluk görüşmeleri için bize ulaşın!




İletişim:

Özge Doğan
(P): +90 212 229 10 40
(GSM): +90 533 308 27 56

Özgür Çelikkaya
(P): +90 212 229 10 40
(GSM): +90 555 631 34 61
Email: info@uzunetap.com

Kayıtlı Katılımcılar

Ultra Maraton 45K

Umutcan Temiz
Sema Buldanlıoğlu
Serhat Bozkurt
Can Ayaz
özlem Gündüz
Ahmet Akın
Kerem Sadi Ekiz
Mustafa Seçkin
Kemal Kadir özkarakaş
Pınar Ulus
Güven Güçlütürk
Gökhan çağlar
Cengiz Turgut
Hakkı özkarakaş
Coşkun Sarıbaş
Tanzer Satır
Mahmut Yavuz
Erol Dinneden
Tamer Kurt
Mehmet Ali Ok
Gülseren Yıldız üstündağ
Aykut üstündağ
Davut Hazar
Serkan Yıldız
Uğur Gürses
Erkan Yıldıran
Yüksel Akti
Osman Demirhan
Cihat çelikkan
Abdullah Karagöl
Erhan çetin
Ferhat Sain
Alim Kucukpehlivan
Mehmet Zahir Kül
Nazan Ağırtaş
Turgut Baş
Gülseren Yıldız üstündağ
Hüseyin çalışkan
çağlar çiftçi
Berk Kaya
Ali Atav
Hanife Ebru Dönmez
şirin Mine Kılıç
Onur Azcan
Erdi Bugra Sen
Kaya Aydın Alpay
Yaşar Hazar
Davut Hazar
Yavuz Meydancı
Altan Hayda
Cilasun Bayülgen
Mehmet Adem şengül
Selim Korkmaz

Koşu 20K

Seval Balcı
Utkan Corbacioglu
Harun Uluyol
Ece öncü
Mustafa Yenen
Mehmet Onur Tekin
Burak Demir
Samet Ay
İbrahim Güvendikler
Cihan Durmaz
Kıvanç Ergun
ümit Görenez
Suat Kumaş
Selçuk Oğuztürk
Demet Oğuztürk
İbrahim Koçarslan
Barbaros Aydın
Mustafa Orhan
Kadri Kocaer
Osman Demir
Adem Sucuoğlu
Atahan Ceylan
Seda Elmas
Ozan Koçer
Serdar Kurt
Sadık Sağkol
Osman Necdet Argat
Pınar Duman Erdem
Nihat Diler
Duygun Yurteri
Osman Korcan Andaç
Mehmet şeker
Ulaş Günay
Burak Burci
Kerem Sedef
Okan Süngü
Metehan Sökeli
çağdaş Oğuz
özhan öztürk
övünç önen
Selami Düz
Onur Sevindik
Zeynep Sevindik
Onur Köşdere
Hilal Torun
Sevim özdemir
Fatma Ovacık şevik
Umut Arat
Kamil İnak
Salih Sinan Abra
özgür özdoğan
İbrahim Kara
Batuhan Kara
Gülşen Tokaç
Yılmaz Ahçıoğlu
Yalçın Susuz
Semih Baycan
Mehmet ünsal Yıldırım
Doğucan Arslan
Turgay Akar
Tugba Yazicioglu Ergin
Savaş Arson
Maksut Kaptan
Ekmel çakmakçı
Arzu Altındal
Burak Altındal
Erhan çetin
Gülsen Koçak
İdris Tosun
Onur Yusuf çınar
özge özbil
Ersin Türkmen
Koral Bayraktar
İsmail ünal Doğan
Hakan Akben
Mehmet özgür özmen
Adnan Ek
Ozcan Kose
Ercan Balıoglu
Osman Ugur Altun
Zeynep Balkaya
Metin şahin
Berkay Sezer
Abdullah özdemir
Alp Sunay
Hasan Onat
Erme Onat
Selma Ardıç
Ulaş Budak
Halil Oruç
Seher Sinem Berger
İbrahim Bitiş
Aziz Faruk Akınlı
Aykut Sakallıoğlu
Ahmet Kerem Yıldız
Alp Arısoy
Burcu Kocavelioğlu
Mohammad Alsayad
Emine ögür
Dinçer Sertkaya
Seda Kurtuldu
İsa Yavuz
Yuksel Duman
Sezgin Oturmaz
Arif Elkovan
Aykut Yalvaç
Gülce Tunç
Hakan
Nüsret Kutlu
Oleg Astanin
Cevriye Tunç
Mehmet Alpar
Engin Kılıç
Göker Tetik
Ediz Burla
Hakan Günka
Abdullah Haşimoğlu
Hakan Karakas
Anıl Dinç
Mustafa çelik
Kaya Karayel
Oğuzcan Nalbant
Bahar Baltacı
Huseyin Atasever
Abdurrahman Akın Kılıç
Cemal Ertuğrul Narin
Kerem Gürgensuyu
Neslihan Gümüş
Yusuf özdemir
İsmail Koçak
İlker Burgaç
Hakan Germiyenli
Volkan özkan
Eralp özkum
Kadir Atay
Ali Rıza Bilal
ürün Bakar
Galip Tarkan Güçlü
Erdem Kalenderoğlu
Nurjemal Durnazarova
Sercan Asan
Kerem Kaynar
Fatih Vıcıl
Nidai Selmi çakır
Nurcan Aldanmaz
Hasan Ahmet Eren
Berksu Berksun
Hasan çataltaş
Barış Kaymak
İsmail Ofli
Mehmet Kaçar
özgür özçelik
Erkan Bacak
Ersavaş Güdül
şahin Hasbal
Bike Geçkinli
Melih İlker Gücüyener
Eray Karadeniz
Serap Doğan
Selçuk Ay
Mazlum şahin
Eren Arslan
Erdem Durmaz
Ayhancan Guven
Elif Numanoğlu
Arda Tunççekiç
ıbrahim Ugdul
Rasim Cücenoğlu
çiğdem ısıkan
Feyzullah Tekinyer
Uğur Yılmaz
Bünyan Aşık
şevket özlü
şevket özlü
Coşkun Yildiz
Mehmet Koçdemir
Türker Uslu
Meltem Demir
Turgay Benzet
Kerem çalkılıç
Fatih Kocaman
Hüseyin çınar
Sebahattin çinkılıç
Barış Karayağmurlar
İbrahim Gökhan Ekşioğlu
Yiğit şahinbeyoğlu
Ulaş Tol
Hilmi Günhan
Esra Gokcek
Sevda Altunal Yıldız
Serhat Bedii Borakan
çağlar Taçyildiz
İlker Yorgancıoğlu
Muammer Odabaşı
Cem Güler
önder Akay
Filiz Akay
Kaya çorak
Yasin Kazaklı
Kerem Koseoglu
Sonat İdi
G. Deniz Salpar
Burcu Aslanagi
Ayşe Ertürer
İbrahim Gökhan Ekşioğlu
Abdullah Topcu
Bertan Güner
Batu Kılıçkını
Hakan Yeniş
Serkan Aksel
Günay Avcı
Alpay Dede
Alper çağrı Akyüz
Murat Fehmi Erkan
Hülya Kesim
Habip Albayrak
Fatih özbakan
Mehmet özgal
Onur Levent
Emir Soyman
Ertan Daldan
Ayşegül Ozduman
Ayşegül Kenaroğlu
çağatay Aynur

Koşu 8K

Nazile Bedel
Zeynep Tuncer
İlker Nigiz
Beycan Kırbaç
Yılmaz Tandoğan
İlker Arslan
Caner Aksoylu
Gökhan Aktaş
Selin Aktaş
Can Demir
Koray Açar
Beycan Kırbaç
Mustafa Karanfil
Zafer Tamdoğan
Kadriye Arslan
Kadriye Arslan
Ezgi Tamdoğan
Canan Karaduman
Senem Sultan Yılmaz
Cemal Gümüş
özlem Can Güngör
Simin Kucuk
Mustafa Kula
Arzu özer
Göksel çelik
Aysun özer
Ayfer özer
Cansel çelik
Levent Atalık
Merve Akman
Pınar Sarıca
Meltem Kaplan
Bige öktem
Azize Demet Yelken
Berkit çetin
Dinara Kurbanova
Hakan özel
Cetin Kaya
Leyla Gürbüz
Meltem Alikan
Mustafa Tanış
Taner Aksoylu
Tuğçe Koç
Müslüm Alper Sözmen
ömer Kurutluoğlu
Senem ünsal
Barış özkaya
ümit ırmak
Nurten Ugur
Gizem Duru
Süleyman Birdal
Ecved Turhan Bulad
Nazlı Albaylı
Bahtiyar Samet çoban
Gözde Saygılı
Serdar çağlar
M. İlker çınar
Yunuscan ünal
Serbay Tatar
Sercan Fırat
Esra Gencer
Mehmet Gencer
Emrah Sezer
Beren Ustunkaya
Gökçe Yetişee
Cem Adabük
ömer Faruk Altınay
Semih Arslanoğlu
Deniz Enül
Devrim Başar Turgut
şevki Ermeç
Sila ıpekci
özge özmutlu
Dogus Ural
Erdoğan
Ceyda Kıran
Binnur Satıcı
Murat Turker
Hasan Güder
Murat Ercan
Emine Ozkose
Ergun Simsek
Serdar Caglar
Güray Bulut
Aykut Süreyya Duyguvar
Erdoğan Kalay
Gamze Ceylan Erdemir
Sait Doğan
Rukan Sevgi
Beril Dayanıklı
Ayhan İmre
Türker Aşar
Yiğit Furkan Demirdiş
Efe Fazlıoğlu
Pınar çevik
ümit Dilekci
Betul Demır
Deniz Ceren Karaoğlu
şenay Yılmaz
şebnem özdemir
İlyas Erişmiş
Emre Kaan çetiner
Cumhur Fahri Amasyalı
Selma Kılıç
Beycan Erbakan
Tolga Aksüt
Nakşiye Aksoy
Göktuğ Alpgiray Genç
özcan Güvendik
Sercan Servi
Volkan Civelek
Merve Arslan
Ayşe Gizem Alican
Güneş Yeşilata
Mustafa Araç
Seniha Mert
Tolga Togan
Başak Tüzer
Bircan çınar
Zuhal Arslan
Musa Gökhan
ümit Gökhan
Semih Ural
Nazan Selımoglu
Cansu Kahya
Füruzan Asena Ongan
Selçuk Yasin Sefai
Evren Durası
Mehmet Ender Aydoğdu
Recep Akın Kurtulan
Cem İsmail Değer
Derya çetin
Zeynep Görpe
Rami Fahri Yıldızlı
Büşra Kaçmaz
Alp
Ata çelen
Binnur Yaman
Fulya Yüksel
Arif Can Kabadayı
Ahmet Selimoğlu
Erdinç Kazak
şeyma öztürk
Neşe İrencin
Burak Subası
Josiane Gerard
Zeynep Göktepe
Cansu Demir
Onur Demir
Ekrem Duman
Hakan çetin
Ceda Babacan
özlem Erden Usta
Ahmet Süha Aksoy
Aytençetin
Erdal Usta
Fevzi Buğanli
İsmail Barış Salman
Arzu Bağcı
Doğan çelik
O.erkut Gunduz
Cevdet şengün
Erdem Arpacı
Vedat Kürşün
şener şen
Muharrem Bozkurt
şilan Buğanli
Murat Karayılan
Levent Uykan
Menevse Sultan Sonmez
Filiz Gül
Yasemin Sönmez
Orkun Yılgör
İrfan Onur
Ebru Aydın
İhsan Salih Sarmusak
Göksen çınar
Bahar Hasırcı
Derya Uzan
Müserref Atatoprak
Lilya İçten
Elif Yazici
Furkan Coşkun
İbrahim Bostan
ümit Benli
Mehmet çelikbaş
Enver Kürşat Güner
Neşegül çiftçi
Sevnur Dayanır
Merve önler
Burcu Sönmez
Alper Deniz
Yusuf Can çakır
Atilla Aydoğdu
Talat Talatpasaoglu
Aylin Ekinci
Miray Ziştoğlu
Selim öz
Eda Erdik
İlhan Selçuk Yıldız
Ceren çiçek
Anılcan Akkol
Abdullah Emre Akın
Selçuk Fırtına
Savaş Karer Yılmaz
Duygu Karauğuz
Hilal Seydioğlu
Erçin Arpacı
Göknur çelik
Can Doğan
Duygu Karahasanoglu
Erdal Ersöz
Murat Erkale
Songül Erkale
Sinan Eroğlu
Suna Eroğlu
Levent Uçak
Süleyman Demir
İlksen özge Ermeç
Onur Murat İnal
Tuğçe Ceyhan
Cengiz Asmazoğlu
övünç Tezer
ıbrahim Dalgin
Ece Büyükyurt Memecan
Gülçin Eryek
Pınar Ceylan
ömer Süzer
Reşat Emre Ayvacı
Arça çolak
Abdullah Alev Aksoy
Erinc Tasdemir
Can Gündüz
Tolga Yaşar
Hüseyin Hilmi Koç
Engin Ufuk önal
Bekir Sancak
Sabri Alper Sarısoy
Hande Nasırlı
Burcu özçoban
Aylin Güngör
Harun Ecevit Omay
Alper Can Topuz
İlknur Burci
Beyhan Beyza Akkaş
Hayreddin Burak Saraç
Demirhan Dosdoğru
Alparslan Develioğlu
İrem Sevgi öztürk
Doğuş Yanbuloğlu
Can Berk çağan
Talya Oran
Eslin Adut
Atilla İpek
Emin çataltaş
Kağan Turhan
Göksu Tugay Bilal
Diğdem Beşe
Mustafa Beşe
Gürkan Açıkel
Gülşah Tokgöz
Müge Kısaalioğlu
Mert Saltık
Salim Akdaş
Sercan şengül
Hilal Karadeniz
Nazlı Tandoğan
Selma Koçak
Ferda Atabek
Mehmet Güzel
Murat Fahrettin Demirkan
Ecem Ortasarı
Ramazan Altınay
Aykut Aktan
Yasin Günay
Orkun Kızıltay
Yusuf Eren Ozturk
Kubilay şallı
Adem Yenici
Levent Delibaş
Taylan ölmez
İlker Arslan
Duygu Toprak
Mustafa Mujahed
Cenk Nas
Esra Nas
Alptekin ışıkalp
Tuğba Yener
Koray Kızılboğa
Rafet Manyas
Cemil Apaydın
Tülay Tez
özgür ışık
Hakan Topçu
Nesrin Deveci
Erdoğan Gündüz
Ayşegül Yener
Elif Gürsoy
Emre Karadeniz
Eray Atak
Seda Nur çelik
Gurur çiçekoğlu
Yunus Efe ünal
Banu Sahillioğlu
Onur ünal
Yasin İraç
Alper Elmas
Serhat Dizdaroğlu
Hilmican Varol
Süha ışıklı
Aykut öneş
Cigdem Deniz
Serdar şanlı
Serdar şanlı
Senem şanlı
Tufan Günal
Kutluhan Durmaz
Tolgahan özer
Oya Türkmen
Mehmet Sezer
çeşminaz çakıroğlu
Oğuzhan Soysal
İlhan özsoy
Gökay Sandıkçı
Kağan Deniz
Murat Güneş
Berkant Dinç
Sezen Tekin
İsmail Demirdöğen
Murat şevik
Kadir Matracı
Başak Melek
Burak Karakaş
Baris Tumer
Sevil Gengönül
Mustafa şahin Mutlu
Ferdi Kurtoğlu
Baran Nalbantoğlu
Mirey Liza Vert
Emrul Kocaman
Mine özçelik
Oğuzcan Yavaş
Aysun Balta
Enes Efe çamurcu
Muammer Büyük
Yağmur Sırtbaş
Zeynep İrem Küreğibüyük
Umut Düvenci
Poyraz Yüksel
Mehmet Bulca
Yunus Büyüktürk
Arif Koç
Gökçe Ocaktar
Kemal özzambak
Perihan Görenek
Sebahat Can
Emin Can özdemir
Duygu Yılmaz
Hatice Zeylan
Deniz Demirci
Taylan Utku Mert
Akın Yeniceli
Elçin özkan
Uğur Küpeli
Hasan Soner İşcan
şilan Ayyıldız
Sunay Mutlu
Saide Begüm Feyzioglu
Mustafa Rahmi Hazar
Mehmet Onur Dogan
Ahmet Yılmaz
Yusuf Beşiroğlu
Derya özel
Alihan Midilli
şeyma çetinkaya
Ahmet Bulduk
Refika Didem Eler
Nevra Eker Güryel
Ayça Kurtcan
Esra Aksel
Ersin çetin
Cemi Karabay
Sinan Gürsoy
Basak Canbulat
Onur Ekici
Utku Tarhan
Cüneyt çalışkan
Doğanay Oğuzhan
Serkan Can
Tugba Ergen
Ali Sezer
Tarkan Akyüz
Damla Yalçınkaya
Ahmet Can
Dilan Can
Fergul Yildiz
Seyfullah çetin
Safak Aktekin
Ali Emre üçüncüoğlu
Rıdvan öngün
Mustafa Yılmaz
Gökçe Gün
Halil Yıldırım
Kamercan Aris
Sinem Aytaç
Nur Aytaç
şeref Aytaç
Merve Ulker
Onder Ozok
Hüseyin çakırlı
Hasan Akdoğan
Burak İpek
Cemal çoban
Seda Sultan Kol Demirci
Fulyaerkmen
Melih Göksal
Azra Nihan Aykanat
Zeynep Cizmecioglu
Utku Kalı
Okan Barlas
Volkan Kamacı
Gökhan Emirkanı
Elif Sayın
Tevfik Caner Ertay
Erdi Gültemen
Sinan Ulcay

Bisiklet 45K

Burak Karacık
Nihal özdemir
Mehmet Erken
Süleyman Pişken
Cem Kandemir
Sinan Eryaktı
Sedat Yalçın
Hasan Korkmaz
Elena Salmina
Selen Eryüce
Tolga Zengin
Engin çataltaş
Dinçer Köse
Burak Kunduz
Serdar Gül

Bisiklet 30K

Seda Elmas
Salih Manavoğlu
Nil Yangınoğlu Uludağ
Halim Ulugöl
Fatih Bay
Barış Erişir
Vildan Mutlu
Fatih Cebir
Yavuz Alagöz
Fuat Akış
Muzaffer Efendioğlu
ümit Yılmaz Atik
Hakan Yayla
Gürkan Aydın
Oğuzhan Altun
Gürkan Kaya
Vural Bolat
Engin Börekci
Emirhan şahin
Mustafa Yeşiltaş
Turgay Karaman
Mehmet Torsun
Yaşar Zengin
Yunus Emre Alkan
Okan Bilir
Eren Yar
Eyüp öztürk
Serkan Binici
ömer Lütfi Soylu
Cem çelikkol
Ahmet Cahit Uğurata
Cihan Pehlivan
Ertan Arslan
Kemal Armağan
Kemal Koyunlu
çağlar İli
Serdar Karadag
Dinçer Kocalar
Cemal Akgül
Berk Tufekci
Altug Aknar
Atacan Yavuz
Deniz Levent Ziştoğlu
Ercan Uçar
Uğurtan Uğur
Recep Burak Satılmış
Muammer Yıldız
Okan Kendirci
ıbrahim Burtay Evirgen
Onur Kalafat
Faruk Dinç
Eyüp çakıroğlu
Serkant Samurkas
Erhan Arslan
Hakkı Batu Uçmak
Nihat Yıldırım
Ahmet Soysal
Yusuf Ertan özan
İhsan Vanlı
Onur Demir
Serhat Emanet
Fatih Balkan
Erkan Dinc
Muhammet Ali Cengiz
Mehmet Caner Avcı
Tarık Gür
Mustafa Talha Tunçak

Ana Sponsor

Under Armor

Sponsorlar

Acıbadem Mobil
Argos
Garmin
Acıbadem Mobil
Acıbadem Mobil
Argos
Argos İletişim
Argos İletişim
Argos İletişim
Argos İletişim

Resmi Partnerler

Gençlik ve Spor Bakanlığı
Gençlik ve Spor Bakanlığı
Gençlik ve Spor Bakanlığı
Gençlik ve Spor Bakanlığı

Destekçiler


Foto Galeri