Couple Run | uzunetap
Yükleniyor...

Couple Run



Couple Run

Sevgililer gününü koşarak kutluyoruz!
“Couple Run” ile 11 Şubat’ta 3 farklı şehirde sevgi dolu bir koşu ve eğlence için buluşuyoruz!
İzmir, Antalya ve İstanbul’da düzenlenecek olan Couple Run’da katılımcılar partnerleri ile birlikte start alarak 3.5km koştuktan sonra el ele finish ipini göğüsleyecekler.

 
Couple Run

Couple Run / İstanbul

Sevgililer gününü koşarak kutluyoruz!
“Couple Run” ile 11 Şubat’ta sevgi dolu bir koşu ve eğlence için İstanbul Maltepe Sahili’nde buluşuyoruz!
Couple Run İstanbul’da katılımcılar partnerleri ile birlikte start alarak 3.5 km koştuktan sonra el ele finish ipini göğüsleyecekler.

Yarış Programı

Pazar günü Maltepe Sahili’nde saat 09:00’da başlayacak olan organizasyon, kayıtlar ve kit tesliminin ardından saat 11:00’da start alır. Organizasyon 13:00’da gerçekleşecek ödül töreni ile sona erer.

11 Şubat 2018, Pazar

09:00 – 10:30

Yarış kitleri

09:00 – 13:00

Stant alanı aktiviteleri

11.00

Start

13.00

Ödül Töreni

Parkur
Couple Run istanbul parkur

Koşu başlangıç ve bitiş noktası Maltepe Sahil’de kurulacak olan etkinlik alanıdır. 
Tüm kategorilerdeki katılımcılar, partnerleri ile birlikte aynı anda start alır.
3.5km’lik rota boyunca ilerleyerek dönüş noktasından geri dönerler. Takım üyeleri finishe birlikte girmek zorundadır. Her kategoride parkuru en hızlı tamamlayan ilk 3 takım dereceye girmiş olur.

Ulaşım

Yarış Maltepe sahili dolgu alanında bulunan spor tesisleri bölgesinde gerçekleşecektir. Parkur ve Ana etkinlik alanı burada yer almaktadır. Toplu taşıma ile Kadıköy > Maltepe yönünde sahil yolunu kullanan tüm toplu taşıma araçları ile alana kolaylıkla ulaşılabilir. Etkinlik alanı, aşağıdaki haritada işaretlenmiştir.
Özel araçları ile gelmek isteyen yarışmacılar için Maltepe sahili dolgu alanında otopark bulunmaktadır.

Couple Run / İzmir

Sevgililer gününü koşarak kutluyoruz!
“Couple Run” ile 11 Şubat’ta sevgi dolu bir koşu ve eğlence için İzmir Kordon Sahili’nde buluşuyoruz!
Couple Run İzmir’de katılımcılar partnerleri ile birlikte start alarak 3.5 km koştuktan sonra el ele finish ipini göğüsleyecekler.

Yarış Programı

Pazar günü İzmir Kordon Sahili’nde saat 09:00’da başlayacak olan organizasyon, kayıtlar ve kit tesliminin ardından saat 11:00’da start alır. Organizasyon 13:00’da gerçekleşecek ödül töreni ile sona erer.

11 Şubat 2018, Pazar

09:00 – 10:30

Yarış kitleri

09:00 – 13:00

Stant alanı aktiviteleri

11.00

Start

13.00

Ödül Töreni

Parkur
Couple Run izmir parkur

Koşu başlangıç ve bitiş noktası İzmir Kordon Sahili’nde kurulacak olan etkinlik alanıdır.
  Tüm kategorilerdeki katılımcılar, partnerleri ile birlikte aynı anda start alır.
3.5km’lik rota boyunca ilerleyerek dönüş noktasından geri dönerler. Takım üyeleri finishe birlikte girmek zorundadır. Her kategoride parkuru en hızlı tamamlayan ilk 3 takım dereceye girmiş olur.

Ulaşım

Yarış, İzmir Kordon sahilinde koşulacaktır. Ana etkinlik noktası Gündoğdu Meydanı'dır.
Toplu taşıma ile İzmir Cumhuriyet Meydanı ya da Alsancak sahiline gelinerek etkinlik alanına ulaşılabilir.
Etkinlik alanı aşağıdaki haritada işaretlenmiştir.
Özel araçlarıyla gelmek isteyen yarışmacılar için sahil şeridinde İzmir Belediyesi'ne ait sınırlı sayıda otopark opsiyonu mevcuttur.

Couple Run / Antalya

Sevgililer gününü koşarak kutluyoruz!
“Couple Run” ile 11 Şubat’ta sevgi dolu bir koşu ve eğlence için Antalya Kaleiçi’nde buluşuyoruz!
Couple Run İstanbul’da katılımcılar partnerleri ile birlikte start alarak 3.5 km koştuktan sonra el ele finish ipini göğüsleyecekler.

Yarış Programı

Pazar günü Antalya Kaleiçi’nde saat 09:00’da başlayacak olan organizasyon, kayıtlar ve kit tesliminin ardından saat 11:00’da start alır. Organizasyon 13:00’da gerçekleşecek ödül töreni ile sona erer.

11 Şubat 2018, Pazar

09:00 – 10:30

Yarış kitleri

09:00 – 13:00

Stant alanı aktiviteleri

11.00

Start

13.00

Ödül Töreni

Parkur
Couple Run antalya parkur

Koşu başlangıç ve bitiş noktası Antalya Kaleiçi’nde kurulacak olan etkinlik alanıdır. 
Tüm kategorilerdeki katılımcılar, partnerleri ile birlikte aynı anda start alır.
3.5km’lik rota boyunca ilerleyerek dönüş noktasından geri dönerler. Takım üyeleri finishe birlikte girmek zorundadır. Her kategoride parkuru en hızlı tamamlayan ilk 3 takım dereceye girmiş olur.

Ulaşım

Yarış, Antalya Kaleiçi bölgesinde koşulacaktır. Ana etkinlik noktası Karaalioğlu Park içerisinde bulunan orta meydandır.
Antalya Kaleiçi bölgesine tüm noktalardan toplu taşıma ile ulaşılabilir. Etkinlik alanı aşağıdaki haritada işaretlenmiştir.
Özel araçları ile gelmek isteyen yarışmacılar için Kaleiçi bölgesinde ücretli otoparklar bulunmaktadır.

Kurallar & Genel Bilgiler

Couple Run 2 kişilik takımlar halinde koşulur.

Her takım başlangıç noktasından birlikte hareket eder ve 3.5km’lik rota boyunca ilerler. Takım üyeleri finishe el ele girmek zorundadır.

Katılım için yaş sınırı 7’dir.
7 yaş ve üzerindeki herkes etkinliğe katılabilir.

 

Yarışmaya katılabilmek için katılımcıların başvuru bölümünde yer alan formu doldurması, katılacağı kategoriyi belirterek katılım ücretini yatırmış olması gerekmektedir.

 

Katılımcıların yarış boyunca üzerlerinde taşımakla yükümlü oldukları göğüs numaraları, Pazar günü 08:00-09:30 arası start noktalarında kurulacak kayıt masalarından dağıtılacaktır.

 

Kayıt yaptırmış olan sporcuların yarışa katılımları kendi sorumluluğundadır. Yarışa gelmeme durumunda ya da kayıt iptali talebinde katılım ücretleri iade edilmez.

 

Katılımcılara Sunulacak Hizmetler:
• Tüm katılımcılara sürpriz hediyeler ve dereceye giren katılımcılara kupa verilecektir.
• Yarış boyunca ambulans temini
• Göğüs numarası

 
Kayıt & Başvuru

Kayıt işlemleri online olarak yapılır. Başvuru sekmesinde istenen bilgileri eksiksiz girerek ön kaydınızı oluşturabilir ve ödeme işlemlerini gerçekleştirerek kesin kaydınızı tamamlayabilirsiniz. Kaydınız tamamlandıktan sonra otomatik bir e-posta ile kayıt onayınız size ulaşacaktır. Otomatik onay maili ulaşmaması durumunda lütfen spam klasörünüzü kontrol ediniz ve organizasyon yetkililerini info@uzunetap.com adresinden bilgilendiriniz. Kesin kaydı tamamlanmış olan katılımcılar “Kayıtlı Koşucular” listesinden isimlerini kontrol edebilirler.

Yarışmacılar, kitlerini Pazar günü yarış alanında kurulacak olan kit dağıtım alanından kimlik ibrazı ile alabilirler.

Mesuliyet ve Sigorta

Organizasyona katılımda mesuliyet katılımcılara aittir. Organizatör firma her türlü mesuliyetten muaftır. Buna kazalar, kayıp eşyalar ya da başka araç / gereçler de dâhildir.

Katılım belgelerinin ulaşmasıyla tüm katılımcılar, kendilerinin ve ekip arkadaşlarının koşuya katılmalarında herhangi bir sağlık engelinin bulunmadığını kabul ederler. Bununla birlikte TAF (Türkiye Atletizm Federasyonu) özel yol yarışları talimatı gereğince yarışmaya katılan tüm sporcular yarış süresi boyunca Federasyon tarafından sigortalanır.

Sigorta bedelleri organizatör firma tarafından karşılanır.

Diskalifikasyon Göğüs numarasının ve çipinin başka kişilere devredilmesi, diskalifiye nedenidir.

Yarış güzergâhından çıkılması veya güzergâhın değiştirilmesi yarışmacının diskalifiye edilmesine neden olur.

Diskalifikasyon

Göğüs numarasının ve çipinin başka kişilere devredilmesi, diskalifiye nedenidir.
Yarış güzergâhından çıkılması veya güzergâhın değiştirilmesi yarışmacının diskalifiye edilmesine neden olur.

Kategoriler & Sınıflandırma

COUPLE RUN
Katılımcıların partnerleri (eş, sevgili, müstakbel sevgili-eş, neredeyse sevgili.. vb) ile birlikte start alacakları kategoridir. Bu kategoride gücünü sevgiden almamak diskalifiye sebebidir.

BİR DOST
Katılımcıların partnerleri (dost, askerlik arkadaşı, hemşehri, mesai arkadaşı.. vb) ile birlikte start alacakları kategoridir. Her aradığında yardımına koşan dost olmamak diskalifiye sebebidir.

ANNE- ÇOCUK
Katılımcıların partnerleri (SEVGİLİ ANNELERİ) ile birlikte start alacakları kategoridir. Anneye ‘’OF’’ demek diskalifiye sebebidir.

BABA- ÇOCUK
Katılımcıların partnerleri (SEVGİLİ BABALARI) ile birlikte start alacakları kategoridir. Babaya karşı gelmek diskalifiye sebebidir.

Derecelendirme (tasnif) her kategoriden en iyi zamanda bitiren ilk üç takım için yapılacaktır.

Parkur

Koşu başlangıç ve bitiş noktası Caddebostan Sahil’de kurulacak olan etkinlik alanıdır.
Tüm kategorilerdeki katılımcılar, partnerleri ile birlikte aynı anda start alır.
Farklı yönlere doğru 2’şer km’lik rota boyunca ilerleyerek dönüş noktasından geri dönerler. Finish noktasına 100 m mesafede bulunan buluşma noktasında diğer takım üyesi ile buluşup finishe el ele girilir.
Toplamda her bir takım üyesi 4 km koşar.
Her kategoride parkuru en hızlı tamamlayan ilk 3 takım dereceye girmiş olur.

Katılım Ücretleri

Etkinliğe katılım ücreti iki kişilik takım için 50 TL’dir.

Yarışmaya katılabilmek için katılımcının, başvuru bölümünde yer alan formu doldurması ve katılım ücretini yatırmış olması gerekmektedir. Katılım formundaki tüm bilgiler eksiksiz doldurulmalıdır. Katılımcıların yarış boyunca üzerlerinde taşımakla yükümlü oldukları göğüs numaraları, 11 Şubat Pazar günü kayıt masasından dağıtılacaktır.

Öneriler & İpuçları

Hava sıcaklığı ve mevsim itibari ile yanınızda yağmurluk ve yarış sonrası üzerinizi değiştirmek için yedek kıyafetlerin bulunduğu bir çanta getirmenizde yarar vardır.

Solunum yolları ve kalp hastalıkları olanlar, yarışa katılmamalıdırlar.
Spor ayakkabınızı mutlaka çorapla giyiniz.

Yarış esnasında oluşan bir sağlık sorunu için yarışı terk ederek, sağlık görevlilerinden yardım isteyiniz.

Yeterli antrenman, kondisyon ve sağlık, başarılı bir koşu için şarttır. Bu konudaki mesuliyet katılımcıların kendilerine aittir.

Stand & Sponsorluk

Couple Run markaların ürün tanıtımlarını en etkili şekilde gerçekleştirebileceği, katılımcılar ve bölge insanıyla doğrudan iletişim kurabileceği birçok görünürlük alanı sunar.

2018 yılında 3 farklı şehirde eş zamanlı olarak gerçekleştirilecek organizasyonda biribirinden keyifli sosyal aktiviteler ile sürekli canlı kalacak etkinlik alanında kurulacak standlarda ürün ve marka tanıtımlarınızı gerçekleştirebilir, sponsorluk işbirlikleri ile yerel ve ulusalararası basında etkili bir görünürlük sağlayabilirsiniz.

“Couple Run” etkinlik alanında stand kurulum, işbirliği ve sponsorluk görüşmeleri için bize ulaşın!

İletişim:

Özge Doğan
(P): +90 212 229 10 40
(GSM): +90 533 308 27 56

Özgür Çelikkaya
(P): +90 212 229 10 40
(GSM): +90 555 631 34 61
Email: info@uzunetap.com

Kayıtlı Katılımcılar

Couple Run 2018, İstanbul
Couple Run
Funda Özer & Selçuk Özer
Mustafa Acikgoz & Cansu özcan
Fatih Şahin & Çığıl Uzun
Bade Baharlıoğlu & Suat Batur
Emre Tascan & G.deniz Salpar
Selin Aktaş & Gökhan Aktaş
Omer Akyigit & Melis Senel
Ali Beyazlı & Özge Naz Ayman
Mustafa Utku Bayık & Burçin Özkan
Kerem Satı & Gamze Aydemir
Begüm Usta & Numan Ergün
Kerem Satı & Gamze Aydemir
Şule Çelİk & Erinc Celik
Nedİm Badem & Hatice Zeylan
Serhat şimşek & Çağla Pınar Aksoy
Özlem Hüseyin & Sadat Hüseyin
Meral Hanoğlu Güleç & Erkan Güleç
Mustafa Bese & DİĞdem BeŞe
Uğur Çalkan & Hande Tütüncü
Kübra Damlıca & Emir Damlıca
Candenİz BaŞyurt & Denİz Okuyucu
Batu TÜrksÖnmez & Olgu Orakci
BengÜ TÜrk & Beste Cetinkaya
Canan Bola & Önder Özgür Bola
Izgi Miray Demirbag & Berke Cenikli
Mahmut Şamİl Yatkin & Elİf KÜbra Yatkin
Esra şiranlı & Cem şiranlı
Yigit Daghan Gokdel & Merve Gökdel
Mustafa Karakaya & Ece Aslantaş
Emre Göroğlu & Berivan Şengül
Sena Sert Şekerci & Mehmet Şekerci
Engin Kınalı & Beste Özden
Hakan Aydin & Çağla Dinçer
Kezban Bukre & Songül Sonmez
Nihan Altunçekiç & Burak Altuncekic
Okan Mavili & Özden Ezgi Tabak
Ali Yalçın & Yeşim Serin
Akın Obalı & Feyza Obalı
Sait Görgülü & Gözde Yalçın
Şerif Buğra Sarıışık & Pınar Son Sarıışık
Özer Erdoğan & Meral Varlı
İpek Taplamacıoğlu Öztürk & Aslan Öztürk
Özlem BaŞak Yilmaz & Caner Yazir
Mehmet Türkan & Nazlıcan Gönüllü
Merve Yollu & Tolga Yollu
Tuğba Özel & Hakan Özel
Umut Dİlsİz & Merve Araç
Fahriye Dilara Dabakoğlu & Mehmet Bulca
Hande Kaymakçı Eroğlu & Orhan Ozan Eroğlu
Emre Karagözlü & Burcu Bilgiç Karagözlü
Valentyna Khantil & Ertan Ali Belet
Gurur Çiçekoğlu & Seda Nur Çelik
Ercan Erciş & Esen Doğan
Ahmet Cahit Uğurata & Reyhan Uğurata
Salih Aslan & Merve Aslan
Dinçer Köse & Nihal Özdemir
Pınar Sarıca & Emre Akman
Batuhan Karahan & Başak Gizem Şentürk
Miray Ziştoğlu & Deniz Levent Ziştoğlu
Veysel Gökhan Özyurtkan & TuĞba UlubaŞ Özyurtkan
Emrah Arslan & Irem Balcı
Simge Ökten & Oya Turkmen
BariŞ GÜnal & Nazli Okur
Mert Gökalp Karaman & Adea Gafuri
Merve Yavuz & Itır Uysal
Umut Can Temiz & Meltem Kaplan
Musa Raday & Meltem Alikan
Serhat Uzun & Dilan Carus Uzun
Cavidan Kazar & Burak Kazar
Tugba Babayigit & Firat Tale
Zuhal Arslan & Doğucan Arslan
Zeynep Arslan & Taner Aksoylu
Merve Koca & Fatİh Kaynar
Nazlı Gürkaş Kılıç & Berk Kılıç
Zeynep Şimşek Metin & Mustafa Fatih Metin
Nurcan Dulundu & Hikmet Dulundu
Pelin Arat & Arda Arat
Meltem ElmacioĞlu & BuĞra ÇakirÖzer
Nilgün Ayırga & Hakan Ayırga
Hasan Kayar & Saadet Merih Kayar
Can Batur & özge Uzun
Engin Tayfun Bakış & Hamide Keskin
Tamer Uzun & Hatice Sevgi Uzun
Zülfin Güniz Dulundu & Ulaş Manazoğlu
Yasemin Çankaya & Gökhan Çankaya
İlay Çokyiğit & Ahmet Akin
Nilgün Akdoğan & Deniz Akdoğan
Duygu Karahasanoğlu & Tevfik Caner Ertay
Bir Dost
Mert Kesen & Nurcan ErdoĞdu
Alp Köksal & Defne Yığcı
Özer Çelik & Aydın Demir
Merve Ozsandikci & Büke Bulgurcu
Yusuf Can Keskin & Leyla Erbay
Yüksel Polat Akbıyık & Öykü Zümra Mete
Cemile Birinci & Zeynep Görpe
Erkan Özkan & Neval GÖrdÜk
Sezer Katılmış & Nuran Gördük
Benek Kurap & Ahmet Kurap
Tuba Zorlu & Nuray Kaya
Bİnnur Yaman & Aykut Degirmencioglu
Tuğçe Yılmaztekin & Nazile Bedel
Anne - Çocuk
Aynur Alisinanoğlu & Etap
Arel Ata Erden & Ayla Arık Erden
Mira Uysal & Sibel Demirel
Leyla Şevik & Fatma Ovacık Şevik
Defne Yıldırım & Funda Karagöz Yıldırım
Barış Özgüner & Esin Özgüner
Ilgaz Efe Birdar & Zeynep ılgaz
Defne Berrak Koçak & Gülsen Koçak
Emre Ertuğrul & Çiler Çetin Ertuğrul
Ada Mavituna & Rahşan An
Safiye Selda Pala & Sinan Kemal Caferzade
Mirac Kurap & Didem Zahide Kurap
Lara Özgenç & Dilara Özgenç
Kuzey Bingöl & Özlem Bingöl
Lal TÜrker & Ebru GÜven TÜrker
Yiğit Vardar & Yasemin Vardar
Garen Yelegen & Anjel Yelegen
Baba - Çocuk
Mehmet Onat Meydancı & Ismail Burak Meydancı
Kübra Öztel & Yavuz Öztel
Can Atalık & Levent Atalık
Defne Şahin & Emre Ünlüsoy
Selim Sarıdede & Muhlis Nezihi Sarıdede
İsmet Acar & Ata Toprak Acar
Defne Özgüner & Mehmet Özgüner
Ada Beylikcioglu & Umit Beylikcioglu
Ege Öztürk & Eyüp Öztürk
Ali Ünlütokmak & Sarp Unlutokmak
Barış Toktaş & Recep Toktaş
Alp Ataseven & Ateş Ataseven
Cemal Cingi & Can Cemal Cingi

Couple Run 2018, İzmir
Couple Run
Emre Turan & Özlem Turan
Simla Özyurt & Mert Yılmaz
Gülçin Sari & Kadir Sari
Buse Yurdagül & Hamdi Kayaslan
Burcu Simsir & Gökhan Sarialp
Ezgi Çetin & Onur Kuruoğlu
Marc Duperron & Nurdan Duperron
Müjde Ülkü & Fikret Ülkü
Nihal Bulut & Gökşen Ali Bulut
Cem Ilgün & Dilek Çetinkol
Bekir Gök & Sırma Gök
GÜniŞiĞi Aras & Gizem Yener Durgun
Dilek Özer Erdoğanlar & Olgar Erdoğanlar
Oğuz Taşderen & Gizem Coşgun
Ilker Sert & BurÇİn Sert
İlayda Kara & Mücahit Onay
F.zerrin Hasırcıoğlu & Zeynep Yüksel
Ilker Ziya Demirdelen & Ikbal Bodur
Mustafa ErdoĞan & Bengisu Avci
İbrahim Cesur Erdoğan & Demt Boydaş
Gamze Şahİn & Fatİh Şahİn
Can Akkay & Ayşe Akkay
Özgün Karaca & Deniz Sinanoğlu
Begüm Tabakçıoğlu & Hakan Tabakçıoğlu
Gülce Balıkçı & Fırat Zülkadir
İlyas Şinasi Ebrem & Meltem Ebrem
Selin Çalık & Barış Mert
Oktay Arıkan & İlayda Çağın Çınar
Merve Demİr Benlİ & Cenk Benlİ
Mutlu Tarhan & Şeyma Bora Tarhan
Erçin Baysal & Anıl Bilensoy
Elif Bozacıoğlu & Bayezid Bozacıoğlu
Çiğdem Özmen & Emin Özmen
GÖkmen Aras & Selime Yasemin Şimşek
Asli Parlak & Hakan Kirici
şeniz Kanısanlı & Murat Öztoprak
H. Eren Şengün & Pelin Şengün
Nurgül Atkaya & Egemen Atkaya
Ferhan Yıldız & Aysel Yıldız
Selami Açaryazı & Funda Açaryazı
Bekir Gök & Sırma Gök
Zeynep Altan & Eren Ufuktepe
Etem Utku Oylum & Suzan Zeynep Ece
Önder Çeki & Gündüz Hakan Savaşer
Tülay Çeki & Önder Çeki
Musa Karaca & Aylİn Karaca
Meryem TirpancioĞlu & Bertan TirpancioĞlu
Kevin Borg & Sibel Kartelli
Aydan Özenç & Gürhan Özenç
Burak Gümüşer & Yasemin Ilhan
Aylin Asil Atasoy & Osman Atasoy
Neşe DanacioĞlu & Ümüt KoÇak
Deniz Ece Aktan & Erdem Burak Parlak
Melahat Özdiler & Ufuk Özdiler
Ali Şahİn & Banu Şahİn
Bir Dost
Aygün Ergüzer & Özge Özgen
Aygün Ergüzer & Özge Özgen
Recai Kurdaş & Melike Şentabak
Seher Sözüpek & Sibel Hamarat
GÜrsen Atamal & Ersen Atamal
Tümer Gülümserler & Ahmet Doğan Ceylan
Aslıhan Koçak & Eda Erbil
Kayhan Özoğul & Zekine Pündük
Yavuz Görgün & Mert Oğuz Ulusoy
Oya Eğrikülah & Semih Çokçeken
İlayda Arzuman & Dilara Arzuman
Belgin Arkat & Aygün Akman
Şeniz Ekin & Erkam DÜvencİ
Ece Aydın & Gürkan Kazancı
Sibel Dalgıç & Yeliz Kurt
Ayşe Bayram & Yasemin Özgan
Türev Ebrem & Buse Ebrem
Arzu Demirci & Tugba Ergen
Gizem Koçyiğit & Yasin Özcan
Erkan Öz & Ebide Gökengin
Levent Fiçor & Göksel özgören
Gülçin Güreşçi & Burçak Benli
Anne - Çocuk
Verda Cahide Mutlu & Basak Demirci
İlknur Bakıcı & Ece Calp
Engın Gökmen & Tüzbent Musayeva
Oktay Aksoy & İjlal Kılıç
Engın Gökmen & Tüzbent Musayeva
Baba - Çocuk
Deniz Ekiz & Onur Ekiz
Eylül Şahin & Alİ Şahİn
Su Martaş & Rıza Martaş
Ada Eriş & Ali Özgür Eriş
Uzay Tenlİ & Mert Tenlİ

Couple Run 2018, Antalya
Couple Run
Harun KÖseoĞlu & Bahar KÖseoĞlu
Emine Dereli & Cansel Saraç
Mustafa Algan & Cemile Aksu
Ahmet Çetİnkaya & Elİf Çetİnkaya
Bertuğ Polatcı & Çiğdem Kalaycıoğlu
İnci Atasoy & Serkan Atasoy
Nihal Ak & Adnan Doğukan Ak
Yasin Genc & Tuğçe Fışkın Genç
Bir Dost
Melike Akçalar & Işıl Tekcan
Özge Ögür & Emine Ögür
Hüseyin Aydın Aktaş & Volkan Alaoğlu
Ahmet Kaya & Furkan Onur Özdemİr
Remzİ Aksu & Nuray EylÜl ŞİmŞek
Yusuf Aytan & Ferİt Tan
Elif Poyraz & Aslı Atan
Baver AteŞ & Lokman Kizilkaya
Elİf TuĞlu & Zehra GÜn
NurÇİn Han & GÜlÇİn Han
Umut Kadİrhan & Berna BoduÇ
Burak Tanrikulu & Asİye Kaya
Hatİce Mut & Şevval Özkan
İrem Saf & Pelİn Aran
Merve BetÜl Şahİn & YaĞmur Yelten
Murat Bayazan & İsmaİl Emre Şahİn
Furkan YeŞeren & Mehmet Akİf GÖkmen
Serhat AkyÜz & Erdal ÇariklioĞlu
Zülfikar Altunay & Elif Demiralp
Hilal Tosun & Emİne YeŞİm Aydin
Bedriye Boduç & Engin Özel
Anne - Çocuk
Funda Defne Boyan & Duygu Turgut Boyan
Leman Erzurum & Aysegul Erden
Ferda Erva Hüsniye Paşayeva & Nüşabe Paşayeva
Baba - Çocuk
Sıla Nur Köse & Osman Köse
Ege Savgat & Ahmet Savgat

Sonuçlar

2018 Sonuçları
Couple Run 2018 İstanbul / Couple Run

COUPLE RUN GÖĞÜS NO SÜRE
1 Gurur Çiçekoğlu & Seda Nur Çelik 127 16:27
2 Fatih Şahin & Çığıl Uzun 102 18:01
3 Nilgün Ayırga & Hakan Ayırga 105 18:14
4 Valentyna Khantil & Ertan Ali Belet 149 18:17
5 Nedim Badem & Hatice Zeylan 138 18:38
6 Yasemin Çankaya & Gökhan Çankaya 104 18:48
7 Meral Hanoğlu Güleç & Erkan Güleç 108 18:57
8 Can Batur & Ozge Uzun 141 19:04
9 Engin Tayfun Bakış & Hamide Keskin 142 19:40
10 Emre Karagözlü & Burcu Bilgiç Karagözlü 103 19:57
11 Nurcan Erdoğdu & Mert Kesen 167 20:42
12 Emre Göroğlu & Berivan Şengül 119 20:47
13 Salih Aslan & Merve Aslan 122 20:55
14 Emre Tascan & G.deniz Salpar 159 21:09
15 Batu TÜrksÖnmez & Olgu Orakci 152 22:34
16 Batuhan Karahan & Başak Gizem Şentürk 133 22:50
17 Duygu Karahasanoglu & Tevfik Caner Ertay 148 23:29
18 Selin Aktaş & Gökhan Aktaş 158 23:40
19 Musa Raday & Meltem Alikan 150 23:58
20 Emrah Arslan & Irem Balcı 128 24:11
21 Zuhal Arslan & Doğucan Arslan 140 24:30
22 Özlem Hüseyin & Sadat Hüseyin 107 24:31
23 Arif Can Kabadayı & Beste Ömeç 144 24:51
24 Pelin Arat & Arda Arat 132 24:59
25 Mert Gökalp Karaman & Adea Gafuri 165 25:19
26 Ali Beyazlı & Özge Naz Ayman 129 25:33
27 Çağla Pınar Aksoy & Serhat Şimşek 131 25:34
28 Mustafa Utku Bayık & Burçin Özkan 161 25:44
29 Nurcan Dulundu & Hikmet Dulundu 136 25:58
30 Ercan Erciş & Esen Doğan 124 26:09
31 Hande Kaymakçı Eroğlu & Orhan Ozan Eroğlu 166 26:10
32 Tamer Uzun & Hatice Sevgi Uzun 125 26:44
33 Nihan Altunçekiç & Burak Altunçekiç 112 27:06
34 Erkut Can & Birten Can 134 27:51
35 Merve Yavuz & Itır Uysal 157 27:52
36 Cavidan Kazar & Burak Kazar 147 27:56
37 Merve Yollu & Tolga Yollu 145 28:49
38 Mustafa Açıkgöz & Cansu Özcan 109 28:56
39 Vahit Emre Anadol & Canan Demirci Anadol 162 29:10
40 Fahriye Dilara Dabakoğlu & Mehmet Bulca 146 29:42
41 Nilgün Akdoğan & Deniz Akdoğan 137 29:55
42 Kübra Damlıca & Emir Damlıca 153 30:06
43 Kezban Bukre & Songül Sönmez 113 30:09
44 Miray Ziştoğlu & Deniz Levent Ziştoğlu 130 30:11
45 Akın Obalı & Feyza Obalı 120 30:12
46 Uğur Çalkan & Hande Tütüncü 154 30:14
47 Özer Erdoğan & Meral Varlı 111 30:16
48 Esra şiranlı & Cem şiranlı 121 30:45
49 Serhat Uzun & Dilan Carus Uzun 135 30:53
50 Engin Kınalı & Beste Özden 156 31:24
51 şule çelik & Erinç çelik 106 32:01
52 Özlem BaŞak Yilmaz & Caner Yazir 118 32:08
53 Sena Sert Şekerci & Mehmet Şekerci 155 32:38
54 Ahmet Cahit Uğurata & Reyhan Uğurata 101 32:47
55 Şerif Buğra Sarıışık & Pınar Son Sarıışık 117 33:01
56 Izgi Miray Demirbag & Berke Cenikli 163 33:04
57 Kerem Satı & Gamze Aydemir 100 33:07
58 Mustafa Karakaya & Ece Aslantaş 110 33:08
59 Umut Dİlsİz & Merve AraÇ 139 33:19
60 İpek Taplamacıoğlu Öztürk & Aslan Öztürk 123 33:29
61 Tuğba Özel & Hakan Özel 164 33:35
62 Utkan Çorbacıoğlu & Mehveş Çorbacıoğlu 143 34:37
63 İlay Çokyiğit & Ahmet Akin 160 34:54
64 Ali Yalçın & Yeşim Serin 115 36:40
65 Okan Mavili & Özden Ezgi Tabak 116 DNF
66 Sait Görgülü & Gözde Yalçın 114 DNF
67 Simge Ökten & Oya Turkmen 168 DNF
68 Umutcan Temiz & Meltem Kaplan 151 DNF
69 Funda Özer & Selçuk Özer 126 DNF
70 Bade Baharlıoğlu & Suat Batur
DNS
71 BariŞ GÜnal & Nazli Okur
DNS
72 Begüm Usta & Numan Ergün
DNS
73 Bengü Türk & Beste Cetinkaya
DNS
74 Canan Bola & Önder Özgür Bola
DNS
75 Candenİz BaŞyurt & Denİz Okuyucu
DNS
76 Dinçer Köse & Nihal Özdemir
DNS
77 GÖkhan Özyurtkan & TuĞba Özyurtkan
DNS
78 Hakan Aydin & Çağla Dinçer
DNS
79 Hasan Kayar & Saadet Merih Kayar
DNS
80 Mahmut Şamİl Yatkin & Elİf KÜbra Yatkin
DNS
81 Mehmet Türkan & Nazlıcan Gönüllü
DNS
82 Meltem ElmacioĞlu & BuĞra ÇakirÖzer
DNS
83 Merve Koca & Fatİh Kaynar
DNS
84 Mustafa Beşe & Diğdem Beşe
DNS
85 Nazlı Gürkaş Kılıç & Berk Kılıç
DNS
86 Omer Akyigit & Melis Senel
DNS
87 Pınar Sarıca & Emre Akman
DNS
88 Tugba Babayigit & Firat Tale
DNS
89 Yigit Daghan Gokdel & Merve Gökdel
DNS
90 Zeynep Arslan & Taner Aksoylu
DNS
91 Zeynep Şimşek Metin & Mustafa Fatih Metin
DNS
92 Zülfin Güniz Dulundu & Ulaş Manazoğlu
DNS
Couple Run 2018 İstanbul / Bir Dost

BİR DOST GÖĞÜS NO SÜRE
1 Ozan Demir & Sibel Adıgüzel 204 15:53
2 Erkan Özkan & Neval Gördük 210 16:47
3 Yusuf Can Keskin & Leyla Erbay 201 17:12
4 Serhat Çulhalık & Ümit Irmak 206 19:26
5 Özer Çelik & Aydın Demir 216 19:45
6 Sezer Katılmış & Nuran Gördük 215 20:15
7 Benek Kurap & Ahmet Kurap 213 20:54
8 Tuğçe Yılmaztekin & Nazile Bedel 209 22:15
9 Tuba Zorlu & Nuray Kaya 211 22:40
10 Sinan Kemal Caferzade & Sami Pala 203 23:35
11 Seval Balcı & Gözde Saygılı 217 23:43
12 Merve Ozsandikci & Büke Bulgurcu 212 25:37
13 Gülşah Serhatlıoğlu & Doruk Serhatlıoğlu 208 26:28
14 Yüksel Polat Akbıyık & Öykü Zümra Mete 202 28:00
15 Alp Köksal & Defne Yığcı 214 28:01
16 Binnur Yaman & Aykut Degirmencioglu 205 31:40
17 Derya Yalankaya & Damla Yalankaya 207 33:39
18 Cemile Birinci & Zeynep Görpe
DNS
Couple Run 2018 İstanbul / Anne-Çocuk

ANNE - ÇOCUK GÖĞÜS NO SÜRE
1 Anjel Yelegen & Garen Yelegen 311 21:03
2 Fatma Ovacık Şevik & Leyla Şevik 312 23:08
3 Didem Zahide Kurap & Miraç Kurap 310 25:20
4 Funda Karagöz Yıldırım & Defne Yıldırım 313 26:50
5 Çiler Çetin Ertuğrul & Emre Ertuğrul 305 27:13
6 Gülsen Koçak & Defne Berrak Koçak 306 28:35
7 Özlem Bingöl & Kuzey Bingöl 301 28:49
8 Mira Uysal & Sibel Demirel 307 28:53
9 Ada Mavituna & Rahşan An 304 30:13
10 Yasemin Vardar & Yiğit Vardar 314 32:36
11 Esin Özgüner & Barış Özgüner 303 33:20
12 Ayla Arık Erden & Arel Ata Erden 309 33:45
13 Ilgaz Efe Birdar & Zeynep ılgaz 308 34:01
14 Ebru Güven Türker & Lal Türker 302 35:22
15 Dilara Özgenç & Lara Özgenç
DNS
Couple Run 2018 İstanbul / Baba-Çocuk

BABA - ÇOCUK GÖĞÜS NO SÜRE
1 İsmet Acar & Ata Toprak Acar 404 15:38
2 Ali Ünlütokmak & Sarp Ünlütokmak 402 17:56
3 Selim Sarıdede & Muhlis Nezihi Sarıdede 406 21:08
4 Mehmet Onat Meydancı & İsmail Burak Meydancı 414 22:55
5 Urcun Conel & Derin Conel 401 23:28
6 Cemal Cingi & Can Cemal Cingi 405 24:06
7 Eyüp Öztürk & Ege Öztürk 407 26:11
8 Paulo Antunes & Estel Antunes 413 26:19
9 Bozkurt Işıklı & Deniz Işıklı 410 26:56
10 Yavuz Öztel & Kübra Öztel 409 28:25
11 Can Doğan & Ada Doğan 411 29:35
12 Mehmet Özgüner & Defne Özgüner 403 30:06
13 Levent Atalık & Can Atalık 412 33:25
14 Salih İlgez & Eylül Lina İlgez 415 33:44
15 Defne Şahin & Emre Ünlüsoy 417 35:01
16 Yakup Dikeç & Hüseyin Berkay Dikeç 408 DNF
17 Hasan Güder & Ömer Güder 416 DNF
18 Alp Ataseven & Ateş Ataseven
DNS
19 Ümit Beylikcioğlu & Ada Beylikcioğlu
DNS
20 Recep Toktaş & Barış Toktaş
DNS
Couple Run 2018 İzmir / Couple Run

Couple Run Göğüs No SÜRE
1 İlayda Kara & Mücahit Onay 127 14:21
2 Selin Çalık & Barış Mert 118 16:29
3 Oktay Arıkan & İlayda Çağın Çınar 103 16:48
4 Gökmen Aras & Selime Yasemin Şimşek 100 17:41
5 Kevin Borg & Sibel Kartelli 133 17:50
6 Burcu Şimşir & Gökhan Sarialp 110 17:51
7 Neşe DanacioĞlu & Ümüt Koçak 125 18:31
8 Meryem TirpancioĞlu & Bertan Tirpancioğlu 139 18:53
9 Başak Demirci & Verda Cahide Mutlu 115 19:09
11 Erçin Baysal & Anıl Bilensoy 102 19:30
12 Ferhan Yıldız & Aysel Yıldız 116 19:40
13 Onur Bayram & Hülya Fatma Açıkgöz 142 20:03
14 Melahat Özdiler & Ufuk Özdiler 124 20:10
15 İbrahim Cesur Erdoğan & Demet Boydaş 136 20:24
16 Oğuz Taşderen & Gizem Coşgun 145 21:13
17 Marc Duperron & Nurdan Duperron 119 21:33
18 Aylin Asil Atasoy & Osman Atasoy 135 21:34
19 Ezgi Çetin & Onur Kuruoğlu 126 22:37
20 Ali Şahİn & Banu Şahİn 108 22:45
21 Çiğdem Özmen & Emin Özmen 105 22:48
22 Serhat Gürsoy & Gizem Kubilay 120 22:55
23 Özgün Karaca & Deniz Sinanoğlu 138 22:56
24 Dilek Özer Erdoğanlar & Olgar Erdoğanlar 144 23:01
25 Aydan Özenç & Gurhan Ozenc 123 23:24
32 Gülce Balıkçı & Fırat Zülkadir 112 24:01
27 H. Eren Şengün & Pelin Şengün 106 24:02
28 Bekir Gök & Sırma Gök 143 24:05
29 Elif Bozacıoğlu & Bayezid Bozacıoğlu 109 24:52
10 Müjde Ülkü & Fikret Ülkü 131 24:52
45 Simla Özyurt & Mert Yılmaz 107 24:54
30 Nurgül Atkaya & Egemen Atkaya 122 25:05
31 Buse Yurdagül & Hamdi Kayaslan 121 25:11
32 Tülay Çeki & Önder Çeki 134 25:12
33 Begüm Tabakçıoğlu & Hakan Tabakçıoğlu 114 25:30
34 Merve Demİr Benlİ & Cenk Benlİ 141 25:54
35 Burak Gümüşer & Yasemin Ilhan 117 26:00
36 Tolga Çağ & Burcu Çağ 128 26:14
37 Emre Turan & Özlem Turan 111 26:17
38 Gülçin Sari & Kadir Sari 113 26:33
39 Cem Ilgün & Dilek Çetinkol 129 26:36
40 Mert Çallı & Melisa Çallı 140 26:50
41 Deniz Kanısanlı & Murat Öztoprak 101 27:12
42 Ilker Ziya Demirdelen & Ikbal Bodur 132 DNF
43 Musa Karaca & Aylİn Karaca 130 DNF
44 Mutlu Tarhan & Şeyma Bora Tarhan 137 DNF
45 Asli Parlak & Hakan Kirici
DNS
46 Can Akkay & Ayşe Akkay
DNS
47 Deniz Ece Aktan & Erdem Burak Parlak
DNS
48 Etem Utku Oylum & Suzan Zeynep Ece
DNS
49 F.Zerrin Hasırcıoğlu & Zeynep Yüksel
DNS
50 Gamze Şahİn & Fatih Şahin
DNS
51 İlyas Şinasi Ebrem & Meltem Ebrem
DNS
52 Mustafa ErdoĞan & Bengisu Avci
DNS
53 Nihal Bulut & Gökşen Ali Bulut
DNS
54 Önder Çeki & Gündüz Hakan Savaşer
DNS
55 Selami Açaryazı & Funda Açaryazı
DNS
56 Şeniz Kanısanlı & Murat Öztoprak
DNS
57 Zeynep Altan & Eren Ufuktepe
DNS
Couple Run 2018 İzmir / Bir Dost

Bir Dost Göğüs No Süre
1 Mehmet Aydıngör & Muhammet Serhan Yalcın 235 15:20
2 Mustafa Emir Çetiner & Taner Tuzdengi 218 16:17
3 Arzu Demirci & Tugba Ergen 240 17:07
4 Mehmet Kömüç & Yusuf Erçelik 225 17:33
5 Cansın Savcı & Efe Şengül 216 18:09
6 İlayda Arzuman & Dilara Arzuman 239 18:44
7 Şeniz Ekin & Erkam Düvenci 232 18:48
8 Anıl Şanlı & Resul Can 222 19:21
9 Dünya Kandemir & Ömer Laçin 234 20:35
10 Kayhan Özoğul & Zekine Pündük 241 20:39
11 Beril İkra Çelik & Lara Sakipaga 210 21:01
12 Seher Sözüpek & Sibel Hamarat 205 21:06
13 Oya Eğrikülah & Semih Cokceken 226 21:10
14 Recai Kurdaş & Melike Şentabak 244 21:23
15 Tümer Gülümserler & Ahmet Doğan Ceylan 242 21:24
16 Erkan Öz & Ebide Gökengin 238 21:38
17 Gizem Koçyiğit & Yasin Özcan 202 21:44
18 Can Açış & Umut Korkmaz 221 22:03
19 Defne kandemir & Beren Eroğlu 247 22:41
20 Levent Fiçor & Göksel Özgören 230 22:44
21 Ömer Aytunç Kınaz & Yavuz Yeniyurt 219 22:46
23 Aslıhan Koçak & Eda Erbil 229 22:50
22 Yavuz Görgün & Mert Oğuz Ulusoy 233 22:50
24 Gülçin Güreşçi & Burçak Benli 201 22:55
25 GÜniŞiĞi Aras & Gizem Yener Durgun 104 22:56
27 Mahsun Karaaslan & Yakup Güngür 228 23:00
26 S. Yagmur Deger & Yasemin Arici 208 23:00
28 Umut Döğen & Emir Ege Gül 220 23:04
30 Asli kozar & Elif Nalcakan 211 23:06
29 Nehir Deger & Yaren Sarı 213 23:06
31 Nihan Karaca & Gökhan Sezal 207 23:17
32 Ramazan Efe Mandıracı & Halit Kurtuluş 214 23:22
33 Belgin Arkat & Aygün Akman 227 23:24
34 Sibel Dalgıç & Yeliz Kurt 236 23:50
35 Aygün Ergüzer & Özge Özgen 237 23:57
36 Buğra Tiryaki & Yigit Tekin 224 24:00
37 Zeynep Oba & Nejla Basırlı 245 24:12
38 İlayda Selçuklar & Elif Özsor 246 24:15
39 F.zerrin Hasırcıoğlu & Zeynep Yüksel 204 24:25
40 Hilal Köseoğlu & Ayla Seçkin 203 24:46
41 Ayşe Bayram & Yasemin Özgan 243 24:55
42 Ece Aydın & Gürkan Kazancı 231 25:12
43 Zeynep Tuğçe Turgut & Ertan Süer 215 26:23
44 GÜrsen Atamal & Ersen Atamal 206 27:03
45 Ada Isık & Doga Isık 209 DNF
47 Eray Şirin & Doğaç Tosun 223 Miss Point
46 Meriç Akovalı & Louis Sireilles 217 Miss Point
47 Ece Aydın & Gürkan Kazancı
DNS
47,5 Türev Ebrem & Buse Ebrem
DNS
Couple Run 2018 İzmir / Anne-Çocuk

Anne - Çocuk Kit Alımı SÜRE
1 Engın Gökmen & Tüzbent Musayeva 302 21:26
2 Erdem Eskici  & Alev Arıkan Eskici  308 21:29
3 İlknur Bakıcı & Ece Calp 309 24:45
4 Oktay Aksoy & Ijlal Taşçı 301 25:00
5 Deniz Orhanoğlu & Özlem Orhanoğlu 307 25:31
6 Asya Yilmaz & Berna Yılmaz 304 25:33
7 Elena Flilippova & Derya Çakal 306 25:55
8 Ekin Koçel & Rengin Koçel 310 DNF
Couple Run 2018 İzmir / Baba-Çocuk

Baba - Çocuk Göğüs No Süre
1 Ada Eriş & Ali Özgür Eriş 408 15:31
2 Pelin Arıkan & Sebahattin Arıkan 407 16:34
3 Uzay Tenlİ & Mert Tenlİ 402 19:24
4 Ali Osman Kozar &Ömer Demirel 401 20:01
5 Ümit Ali Yeniyurt & Eda Yeniyurt 406 21:49
6 Sude & Cenk Omercikoglu 404 21:51
7 Duru Türknas & Levent Türknas 403 22:58
8 Deniz Ekiz & Onur Ekiz 410 24:32
9 Eylül Şahin & Alİ Şahİn 409 24:59
10 Su Martaş & Rıza Martaş 405 25:13
11 Esma Aydınoğlu & Atilla Aydınoğlu 411 25:16
Couple Run 2018 Antalya / Couple Run

Ad Soyad No Süre
1 Mustafa Algan & Cemile Aksu 102 13:55
2 Yasin Genç & Tuğçe Fişkin Genç 101 14:53
3 Ahmet Çetİnkaya & Elİf Çetİnkaya 105 15:53
4 Bertuğ Polatcı & Çiğdem Kalaycıoğlu 208 16:00
5 İnci Atasoy & Serkan Atasoy 106 16:36
6 Yusuf Adnaş & Ebru Ayer 147 17:52
7 Yaşar Tekeli & Tenzil Demir Tekeli 146 19:23
8 Levent Açıkalın & Ebru Açıkalın 148 20:10
9 Emine Dereli & Cansel Saraç 103 20:32
10 Bülent Çotur & Özlem Çotur 149 21:05
11 Bedriye Boduç & Engin Özel 104 21:14
12 Sibel Akaç & Ramazan Çan 145 21:45

Harun Köseoğlu & Bahar Köseoğlu
DNS

Nihal Ak & Adnan Doğukan Ak
DNS

Özlem Derin & Murat Kuruçay
DNS
Couple Run 2018 Antalya / Bir Dost

Ad Soyad No Süre
1 Baver AteŞ & Lokman Kizilkaya 219 08:56
2 Serhat AkyÜz & Erdal ÇariklioĞlu 201 09:27
3 Hüseyin Aydın Aktaş & Volkan Alaoğlu 207 11:22
4 Hatİce Mut & Şevval Özkan 210 14:23
5 Umut Kadİrhan & Berna BoduÇ 213 14:25
6 İnna Antonenko & İbrahim Baykal 218 14:37
7 Burak Tanrikulu & Asİye Kaya 205 14:52
8 Elİf Poyraz & Asli Atan 216 14:55
9 Zülfikar Altunay & Elif Demiralp 212 16:04
10 Hilal Tosun & Emİne YeŞİm Aydin 214 17:57
11 Yusuf Aytan & Ferİt Tan 211 20:27
12 Murat Bayazan & İsmaİl Emre Şahİn 203 21:30
13 Furkan YeŞeren & Mehmet Akİf GÖkmen 204 21:35
14 İrem Saf & Pelİn Aran 206 21:41
15 Melike Akçalar & Emine Ögür 222 22:07
16 Merve BetÜl Şahİn & YaĞmur Yelten 209 23:20
17 İrfan Ozan Ongun & Berna Oskay 217 24:18
18 Özge Ögür & Işıl Tekcan 215 22:06

Elif Tuğlu & Zehra Gün
DNS

Atakan Çınarcı & Ümit Karalı
DNS

Sezgin Demiray & Orkun Sedefoğlu
DNS

Kadir Soyluca & Metin Özengil
DNS

Vefa Özaltun & Cengiz Turgay
DNS

Osman Kömürcü & Seyfi Duranlı
DNS

Kemal Türüdü & Mehmet Kutay
DNS

Kasım Mordoğan & Atilla Hatipoğlu
DNS
Couple Run 2018 Antalya / Anne-Çocuk

Ad Soyad No Süre
1 Leman Erzurum & Aysegul Erden 203 17:10
2 Ferda Erva Hüsniye Paşayeva & Nüşabe Paşayeva 201 17:15
3 Defne Boyan & Duygu Turğut Boyan 202 20:47
4 Serap Oya & İrem Oya 217 23:45

İclal Kerimoğlu & Müge Kerimoğlu
DNS
Couple Run 2018 Antalya / Baba-Çocuk

Ad Soyad No Süre
1 Sıla Nur Köse & Osman Köse 201 23:49
2 Ege Savgat & Ahmet Savgat 202 27:39

Melike Altayca & Hüseyin Altayca
DNS

Sevda Kesirci & Ender Kesirci
DNS
2017 Sonuçları
Couple Run 2017
Takım Adı Katılımcılar Göğüs No. Süre
1 Run to Love Levent Uykan - Menevşe Sultan Sönmez 1013 17:23:00
2 ITU Mat Muh. İlker Nigiz - ışıl Baş 1028 17:54:00
3 #ncrunning Coskun Sener - Noriko Kumagai 1010 18:33:00
4 Kübra-Ali Muhammet Ali Türk - Kübra Aydın 1035 20:20:00
5 1016 20:21:00
6 Do Koşu takımı Cemil Utkan Çorbacıoğlu - Semra Yetiş 1033 20:22:00
7 Barbosa Marcos Alves Barbosa - Duygu Alves Barbosa 1002 20:23:00
8 Adidas Runners İlker Yılmaz - Merve Çetin 1009 20:23:00
9 Elif & Onur Elif özkol - Onur özkol 1019 21:00:00
10 Unilever Aşk Kemal Dündar - Derya Beştaş 1036 21:17:00
11 Nazile - Serdar Serdar Çağlar - Nazile Bedel 1032 21:52:00
12 ikili sarmal Ebru kulak – Murat kulal 1008 21:58:00
13 İKİ Kıvanç Ergun - Nihat Diler 1029 22:29:00
14 Ebru & Hakan Ebru Seckin - Hakan Seckin 1014 23:11:00
15 TeamSimatay Umut çağatay - Rachel Elizabeth Simon 1024 22:16:00
16 Catdog Cem çolak - Eda eşit 1031 24:02:00
17 Çekirgeler Seren Ulusu - Rıza Duygan 1001 24:04:00
18 Kısmetse Olur Erhan İpekçiler - Selin Yegin 1020 24:18:00
19 Boncuk Cermi Kutiel - Ekin Altintas 1025 24:49:00
20 Damlka\'s Emir Damlıca - Kübra Damlıca 1030 25:17:00
21 Moana&Maui Şükran Tuncer - Barbaros Aydın 1022 25:27:00
22 Dilara - Emre Dilara Balcı - Emre Turhan 1037 26:02:00
23 Pandas Özge Atay - Serkan Aldemir 1017 26:43:00
24 Ceren - Onur Ceren Şengöz - Onur Şengöz 1015 27:04:00
25 Kaplumbağalar Murat Taşçı – Arzu 1011 27:36:00
26 Emre- Cansın Cansın Arslan - Emre Dalkılıc 1023 28:14:00
27 Cosmos Hüseyin Kocababa - Simay Eşme 1007 28:30:00
28 Chemical Bond Başak Gizem şentürk - Batuhan Karahan 1006 29:16:00
29 LOVE BIRDS Tuğba Akbaba - Murat Akbaba 1012 31:24:00
30 Elmanın yarısı Burcu Sarıkaya - Koru Sarıkaya 1003 32:26:00
31 Blogger Couple Barış Barsan - Özlem Barsan 1034 32:48:00
32 40YIL Saba Arson - Savaş Arson 1018 33:07:00
33 Fahrettinler2 Deniz Sökmen - Denizhan Sökmen 1005 33:50:00
34 Çiğdem - Oğuz Oğuz Musa Ozan – Çiğdem Görener Ozan 1027 33:56:00
35 Sunshine Runners Sinem Tutar - İbrahim Adli 1004 34:36:00
36 MUMU Utku Atak - Meral Atak 1026 34:37:00
Bir Dost
Takım Adı Katılımcılar Göğüs No. Süre
1 GundemTeam Murat Kurtak - Mahmut Yavuz 2006 14:08:00
2 Kankalar Alaattin Gülseven - Muammer Büyük 2022 14:35:00
3 Kahve Fincan Gökhan Menet – Birol Kırklareli 2002 19:25:00
4 CTRL+ALT+DEL Mustafa Açıkgöz - Emin Turgut 2019 19:51:00
5 Fahrettinler Emir Soyman - Serdar Kurt 2003 20:41:00
6 Do Koşu Ulaş – Meltem 2021 21:09:00
7 girls power Esra İnal - Arzu çoruh 2011 21:20:00
8 Alkolika Asuman Kemiksiz - Ünal Güngör 2009 21:25:00
9 Kendall & Gigi Zeynep Görpe - Cemile Birinci 2005 21:26:00
10 RAGAZZI Ergün Gür - Alican çağlı 2014 22:01:00
11 Kankalar Aykut Karu - Fatih Koca 2023 22:14:00
12 sportstvkadın Yeliz Karakaya - Miray Çavuşoğlu 2008 22:21:00
13 Adidas Runners Gürgel Özver - Atakan Akova 2007 24:05:00
14 funda sevgi Sevgi Domaniç - Funda Sağın 2012 24:29:00
15 Adidas Runners Arzu Suel - Nurettin Bayrak 2001 24:34:00
16 Rungry Burcu Sert - Ladin Uğur 2015 24:47:00
17 O.M. Merve Başdemir - Osman Demirhan 2017 25:30:00
18 Açelya-Kadriye Kadriye Arslan - Açelya Celkan 2004 26:09:00
19 KAH VE FALI Bora ünlü - Tuana Uğur 2016 26:53:00
Anne - Çocuk
Takım Adı Katılımcılar Göğüs No. Süre
1 Garen - Anjel Garen Yelegen - Anjel Yelegen 3001 17:45:00
2 KoşarAK Duru Ak - Tuğçe Ak 3005 18:33:00
3 Canlar Naime Varol - Can Haliloğlu 3004 23:00:00
4 Ironman Bora Kirklareli - Banu Kirklareli 3007 23:01:00
5 Team H.U.L.K. Kuzey Bel - Elcin Sener 3002 23:23:00
6 MAksoy Arda Aksoy - Meltem Aksoy 3008 31:51:00
7 Kuzu Kafalar Zeyneb Elif Yıldırım - Suna Karadeniz 3006 34:32:00
8 Şampiyon efe Efe Ercan - Nesrin Ercan 3009 35:35:00
Baba - Çocuk
Takım Adı Katılımcılar Göğüs No. Süre
1 CrossXT Şevki Aydın - Doruk Aydın 4005 15:50:00
1 SİO (Sev İnsan Ol) Sadi özgen - Peri Su özgen 4004 16:28:00
2 EGESOM Ege Somalı 4002 15:58:00
3 Canmix Levent Atalık - Can Atalık 4010 20:06:00
4 G-TEAM Ada Guzen - Cemal Volkan Güzen 4003 20:16:00
5 Seventeam Berke Seven - Ufuk Seven 4009 20:54:00
6 Yalçınkaya Kaya Yalçınkaya - Damla Yalçınkaya 4006 21:22:00
7 voltran Metin Aytulun - Ece Aytulun 4008 24:36:00
8 Soykanlar Tuna Soykan - Emre Soykan 4001 25:23:00
9 Adidas Runners Caner Odabaşoğlu - Canberk Odabaşoğlu 4007 28:25:00
10 Zeynep - Tanzer Zeynep Satır - Tanzer Satır 4011 33:55:00
11 Çörek Eren İbrahim Çöp - Eren Çöp 4012 35:34:00
Biz Ayrılamayız
Takım Adı Katılımcılar Göğüs No. Süre
1 Love Onurcalp - Ece Bakıcı 5004 12:53:00
2 Rasim - Gülsen Rasim Küçük - Gülsen Koçak 5010 14:35:00
3 adidas runners Aziz Yiğit Gökalp- Gülbahar Gökalp 5001 15:11:00
4 sisterun Zeynep İrem Küreğibüyük - Elif Ece Küreğibüyük 5007 15:31:00
5 Mrandmrsbay Ulaş Bay - Ayşegül Bay 5015 16:08:00
6 Team Ak-dogs Tolga Akdogu - Alara Akdogu 5008 16:36:00
7 AYKA Meryem Aysun Kutu - Kaya Karayel 5003 16:54:00
8 T2 Tunahan Yayla - Tuğçe Aydın Yayla 5016 16:57:00
9 Csgo Serhat Dede - Ceren Yıldız 5014 17:15:00
10 Yok böyle bir şey! Hakan Paksoy - Ebru Paksoy 5020 17:34:00
11 Mor Kanepe Sevenler Derneği Başak Elbüken – Özgür Mehmet Duman 5012 18:05:00
12 Iremrah Emrah Arslan - İrem Balci 5017 19:05:00
13 Kanaryalar Kenan Ercan - Kıymet Madendere 5021 20:05:00
14 Run to be Happy Yüksel İrem Türkel - Ahmet Yücel Kacar 5006 20:15:00
15 F.C AŞK Pınar Taştan - Tandemir Taştan 5009 21:03:00
16 ECGC Eyüp Can Göl - Gamze Canan 5011 21:05:00
17 Anca Beraber Kanca Beraber Özlem Karacaoğlu - Olcay Soykan 5005 21:51:00
18 Madrileños İrem özenç - Ayse Berna Bedirhan 5013 22:25:00
19 Sistas Burcu Durmaz - Nazlı Sümerli 5022 22:56:00
20 acıbadem Arzu kaya - Ercan Kaya 5002 23:10:00
21 815. Gün Oğulcan Tatar - Rabia çeçen 5018 23:31:00
22 Sarukina Birten Can - Erkut Can 5023 24:42:00
23 Emel - Barış Emel Yürek Ünüvar - Barış Ünüvar 5019 25:45:00

tab9

CONTENTCONTENTCONTENTCONTENTCONTENTCONTENTCONTENTCONTENTCONTENTCONTENT

Medya Sponsorları

Kral World
Redbull

Destek Sponsorları

Argos İletişim
Argos İletişim
Argos İletişim
Garmin
Acıbadem Mobil
uzunetap